Františkovy Lázně

11. července 2011 v 22:25 |  My life
Téééda prázdniny mi ubíhají hrozně pomalu. Asi je to divné.. říká se že to uteče rychle,ale zatím se to vleče. Nejspíš to bude tím, že si je moc neužívám. Začátek prázdnin jsem trávila u babči. Ze začátku dobrý. Ale pak už mi stoho začalo hrabat :D Teď jsem doma a leze mi to tu na nervy. Ve středu jdu ven s kámoškou na koupák (teda pokud tam trefíme :D) V pondělí ( až za týden achh ./ ) pojedu na chatu s kámoškami. Těšim se až se půjdu vykoupat do toho odporně špinavého rybníku ! .))) ale hlavně že mi nebude hic :D Pak mě čeká rodinná dovolená na chalupě což jako každý rok budem s babčou a spol. pařit člověče nezlob se nebo hrát babičkovskou kanastu. Což mě ta hra chytla také. Takže až budu v důchodu tak žádné krmení kachen !!! ale KANASTA. S kámoškami jsem se už domluvila že až budem babči naučim je kanastu a budem do noci hrát a koukat na detektivky .)) yop. 13.sprna (ještě že né pátek ale v sobotu) poletim do Holandska za tetou a sestřenicí. Mam stoho mírně depku. To slovo poletim se mi nelíbí. Už jsem si vyslechla i rady od přátel.. budu vybavena ŽVÝKAČKAMI ! aby mi při startu neupadly uši stoho hluku. A nejvíc je, že zpátky poletim sama se svoji mladší ségrou před kterou bych měla zachovat chladnou hlavu a být dá se říct její vzor ( :D ) jenže ona jaksi nejspíš ví jaký jsem strachoprd. Takže smůůla :D A ona se ještě k tomu těší,blázen pche. Jaká byla vaše první cesta letadlem? Museli jste se aspoň trochu bát.. neřikejte, že jenom já.. :D
Pak také doufám, že půjdu s D. do zoo :D už jsme si to slíbily někdy v květnu. Těšim se na tučňáky a ona na lední medvědy chá. Pak mám ještě od T. a D. slíbený koupák (kde byly údajně nalezeny mrtvé kachny,super :D)
mějte se hezky a užívejte prázdninyy.))))!

 


Komentáře

1 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 11. července 2011 v 22:55 | Reagovat

No máš to nabitější než já ten program. Já jsem a nediv se tomu prosím celé prázdniny doma a ještě jsem nikde nebyla, když nebudu počítat babičku a rodinou oslavu :/:(. Na dovolenou letos nejspíš nejedeme, ale já jsem i ráda, protože mi nedělá moc dobře dívat se na to jak náš pes trpí tím vedrem nebo cizím prostředím, ale bez ní bychom jet nemohli...takže asi jenom výlety po ČR, ale to je taky dobré. Štve mě, že ve čtvrtek nejdu na koncert Nightwork a bojím se, že teď v létě na žádný nepůjdu, protože nemám s kým, ale tak to bylo i v únoru, kdy jsem na nich byla, tak třeba se to zvrtne zase týden před koncertem...i když to je naivní, protože oni jsou den ode dne oblíbenější. Představ si, že koncert v Luhačovích, taková prdel světa, je vyprodaný nevím jak moc dopředu :///! I když Luhačovice jsou poměrně blízko Zlína, tak možná je to tím :D. No ale na koupák musím zajít taky!

Óóó do Holandska bych se taky ráda podívala :). Jak dlouho to letadlo letí ? Já jsem letěla jenom jednou a na jednu stranu tě možná uklidním na druhou ani ne. Tak teda za 1) žádný hluk jsem ze začátku nepociťovala, jenom řev dětí, kterým to nedělalo vůbec dobře :D. Za 2) chtěla jsem z toho letadla utéct, jak jsme v něm seděli a čekali...byla jsem si jistá, že spadneme...ale to prosímtě nedělej ani kvůli sobě ani kvůli sestře :D. Jsem si jistá, že se ti to nakonec bude líbit jako mě :). Na tu výšku nesmíš myslet, užívej si, že letíš a je to krása letět třeba nad mrakama, to je jak nad peřinkou :D:D! No a druhá taková blbá věc pro mě byla, že při přistávání mě šíleně, ale fakt šíleně píchalo v uších a myslela jsem, že začnu ječet (:D:D) a po příletu jsem vůbec neslyšela a nepomáhalo fakt absolutně nic a bylo to fakt odporné. Přiletěli jsme do Bratislavy, celou cestu autem domů jsem si myslela, že se pobliju nebo rovnou umřu a že to z Bratislavy zrovna blízko nemáme a pak jsem se po té dlouhé cestě po pozření jakési polévky co nám uvařila teta poblila...no ale pak už to bylo dobré :D:D. To ti nepřeju...to je něco, čeho se snad bojím víc, než pádu letadla...že někam poletím a hned po příletu bude nějaký program a já se na něm pobliju :D.

Ten koupák, kde našli mrtvé kachny...chudinky kachny teda, je mám ráda..takové hezké zvířátka :D! Jsem vždycky s kámoškou dávala klukům přezdívky jako "Kačer" nebo tak :D:D.
Možná jsem úplně blbá, ale kanasta...to asi neznám...???

Héj já té písničce nemohla přijít na chuť, ale teď si to tu pouštím k psaní toho obrovitánsky dlouhého komentu a normálně se mi líbí a strašně moc :D! Ty na mě s tou hudbou máš nějaký vliv tvl :D. Jsem u tebe objevila The lazy song od Marse a taky se mi to tenkrát hrozně zalíbilo, jsem si to potom pořád pouštěla :D!

P.S. na té chatě s kamarádkama jsi byla i loni, že jo ? a pouštěli jste si horory a kámošky byly úplně podělané strachy a ty ani ne...nebo si to pamatuju blbě :D ?

jéžiši, to je fakt odporně dlouhé :D!

2 Christina Massacre Christina Massacre | Web | 12. července 2011 v 20:40 | Reagovat

Já si prázdniny zatím užívám perfektně. Jsem s přáteli a bavíme se. Tenhle víkend jsem byla u kamaráda s mým klukem a bylo to moc fajn! Ráda bych jela někam k moři. Vykoupat se, rozvalit se na pláži, nebo se jen tak potloukat městem a hlavně bych tam s sebou chtěla nějakou kamarádku, protože s prarodiči je to vždycky strašné. Ve městě jsme minulý rok byli jen párkrát a ještě ke všemu jsem si nemohla ani nic koupit, protože jsem neměla moc času se po něčem porozhlídnout, takže jsem si vždycky koupila to, co jsem uviděla jako první a po ostatním jsem se nerozhlížela. Ty jsi to v Holandsku samozřejmě užij, už jsi tam byla? Já jsem ještě nelétala, ale taky bych to chtěla jednou zažít. Co já vím, možná už poletím do Norska :), tam to je hezké, ale málo lidí, to ano. Tu kachnu jsi fotila ty? Ta fotka je hezká, taková hezky upravená, jestli je teda upravená, ale vypadá tak :). Ráda bych se podívala i do ZOO, ale nějak se tam nemám jak dostat. Jestli to tak bude, tak i tenhle rok bych mohla jet zase s taťkou někam do ZOO, ale štve mě, že by jsme tam jeli i s jeho přítelkyní a mojí nevlastní sestrou a jejím synem.. no nevím, ale tak lepší, než nic. A ještě tu chatu s kamarádkami si taky užij! :) Vlastně celkově celé prázdniny.

3 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 12. července 2011 v 22:59 | Reagovat

Já byla dneska venku, konečně! Byly jsme s holkama na koupáku, pro mě takový ráj toto,- divím se, že mi to nechybělo :D. Těch krásných zadků...ách, byla jsem v ráji :D! Akorát teda ti ostatní lidi si asi v mé blízkosti jako v ráji nepřipadali, ale tak jejich problém, že jo :D! Doufám, že až budeš venku, tak budeš taky jako v ráji ;P!

No my už do toho zahraničí taky moc ne...lákalo by mě třeba po památkách, ale i přesto, že jsem se svými rodiči ráda ty památky apod. bych si víc užila s kamarádama, vlastně asi i to moře bych brala víc s kámoškama než s rodičema, ale to prej až mi bude 18, dřív ani ťuk :D. Pěkně mě to štve, kámoška teď byla v Chorvatsku s rodičema a ti ji sami navrhli ať si vezme kamarádku, že se aspoň nebude tak nudit ...nespravedlnost :D!

V tom letadle ti snad blbě nebude, věřím, že nebude :D. Při letu mě totiž taky blbě nebylo, mě až při přistávání díky těm uším, jenomže mě nepomáhaly ani ty žvýkačky, jak píšeš...fakt nic. Ani různé masáže ucha, otevírání pusy...nic :D. Ale víš co, já jsem extrémní případ, ze mě si příklad neber. Ty seš určitě normální člověk, kterýmu vůbec nebude blbě, ani při vzletu, letu a ani při přistání ;P:)!

Jo, tak to jsem možná dřív hrávala s dědou...a vidíš, už si to ani nepamatuju :D!

Jó, k the lazy song je šíleně dobrej videoklip, ale i ty slova nemají chybu :D:D!

Ty horory co píšeš jsem neviděla, já o hodně hrůzách slyšela. Upřímně jsem viděla jenom takové ty thrilery, ale já to mám radši, takové jako Disturbia, Skleněný dům, Na lince je vrah, Neříkej ani slovo apod. a to co jsem vyjmenovala je vlastně jediné co jsem viděla + paranomal activity 2, což mi teda upřimně vubec nepřišlo jako horor, ale jako šaškárna :D. Smála jsem se u toho jak debil :D.
A to ses na to jak ptáčkovi ušmiknou hlavičku někdy dívat mohla ?! Proboha jak ?! Ještě, že už nemůžeš ty násilnice jedna :D:D!

P.S. na Nightworkách jsem byla, chvíle napětí,- jenom jednou :( :D:D

4 Infinity Infinity | Web | 13. července 2011 v 19:32 | Reagovat

Máš pěkný program na prázdniny. Já si je zatím taky užívám. :P :) A první cesta letadlem? Ta byla opravdu vtipná. Polila jsem si kalhoty spritem a s úplně mokrými kalhotami jsem musela vydržet do konce letu. :DDD

5 Infinity Infinity | Web | 14. července 2011 v 11:14 | Reagovat

Tak já se i tak bojím létání. :/
A třeba jednou narazíš na knihu, která tě zaujme. :)

6 Eskandriel Eskandriel | Web | 14. července 2011 v 12:08 | Reagovat

Tak to jsou ideální prázdniny:-D Pamatuju si, jak jsme bývali i babči, když jsme byli malý, to byla paráda, vegáč:-D Letadlem jsem ještě zatím neletěla, strašně se bojím:-)

7 Slečna D. Slečna D. | Web | 14. července 2011 v 21:28 | Reagovat

To mas dobre prázky :)) Juknes na muj blog ? ? Zacinam .

8 Džull Džull | Web | 17. července 2011 v 12:35 | Reagovat

Jako.Mně prázdniny taky ubíhají strašně pomalu.možná je to tím, že chodím na rehabilitace a tak... Ale konečně jsme se po dlouhé době sešli celá parta.Takže pohodá...:)) koupáky berem útokem, protože v tom hicu se to nedá vydržet.KOnastu žeru :D a ještě víc žolika :D ... nebo jne obyčejnou válku.
Strašně ti závidím to Holandsko... Já chci taky.A budeš se divit.Ale já jsme ještě nikdy letadlem neletěla.Takže buď v klidu :DD

9 Džull Džull | Web | 17. července 2011 v 12:35 | Reagovat

spam... když tak ho povol :P:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.