NA STAROMÁKU

15. května 2011 v 21:22 |  My life
Gratulace Čechům!! Bronz :) až na tu jednu prohru no,která byla bohužel podstatná.Když jsme hráli se švédy byla jsem na Staromáku.Nálada byla úžasná.A ty lidi tam .. neslyšela jsem komentátory jako obvykle slyším když se dívam na hokej v televizi.Celou dobu se tam řvalo Češi Češi. A nebo rozhodčí je svině :D což byla pravda.Kvůli tomu jsme dostali jeden gól, ikdyž ten jeden gól by nás nezachránil.. S D. a T. jsme si koupily takové miny vlaječky,fandily a mávali s nima.Při našem prvním gólu jsme se s holkama objaly a jeden chlápek na mě dokonce vylil pivo z té radosti.Tak jsem stála v takové loužičce piva no :D Všichni ječeli! Jedna holka za mnou to dost prožívala :D bolely mě uši :D Byla jsem zklamaná,ale nějak jsem si to nebralaa.Cestou zpátky jsem potkala v metru spoustu fanoušků.A ty jejich výrazy !? :D až mi to všechno taky zhnusili.Jeden z nich seděl na zemi s pokleslou hlavou,přišel k němu bezdomovec a ptal se : tak co vyhráli jsme? a on jenom tak potichu ne prohráli,bezdomovec jenom vyvalil oči a šel dál.Měla jsem jít i dneska jenže pršelo a byla kosa tak se mi tam nechtělo.Tak je na mě nejspíš Dé naštvaná.Hodněěěěě dobře jsem si pokecala zase s babčou! :) překvapilo mě,že jí baví hokej a že se se mnou vůbec chce bavit o hokeji.Obě jsme si zanadávaly na Arťuchina a pochválily naše hráče ,DD


POMSTA JE SLADKÁ ,DD .DD nejvíc mě dostával jak se mu jeden z hráčů smál a Rachůnka poplácal po rameni za dobrou práci :D

Zítra nejspíš chystám zátah,protože jsem kvůli hokeji (ano za všechno může hokej) nekoukla na učení.V pondělí zkouší z práva,VS a píšem test z němčiny.Né nechce se mi tam :)

 


Komentáře

1 Džull Džull | Web | 16. května 2011 v 8:07 | Reagovat

já včera tak fandila! hej... ale rusáky jsme si dobře dali:D 7:4.. poslední dobou si je pořád dáváme...:D HOLT! jsme lepší :D... Stejně nejlepší byl Rachůnek... Rachna Kachnáá!:D já totálně čuměla.jak to sklo vyletělo :-o... a s těma Švédama.Stalo se, ale pro mě budou naši vždycky zlatí.Oni tam zahráli ze všech nejlepší hokej.Jenom jedna porážka... Jsme dobří :) a teď se můžem chválit, že jsme porazili mistry světa :D:D Finy:D

2 zOruš zOruš | Web | 16. května 2011 v 15:32 | Reagovat

Já jsem to prožívala jak nikdy předtím letos, nevím co se mi stalo :D :D. Navíc spolužačky hrozně básní o brankáři Ondřeji a dalších a mě už z nich tak hrabe, že jsem už úplně blbá z toho :D. Jsem vždycky sledovala tu hru a né ty hráče a teď kvůli nim začnu ještě sledovat ty hráče, to je konec :D.
V ten pátek s těma Švédama, to byla hrozná smůla, ale zdáli se mi ti naši jacísi divní, ale tak co už. Hold byl pátek 13. :-(. Jsem se tak těšila, že bude zase zlato a ono né, ale tak bronz je taky krásný, je pravda, že lepší vyhrát bronz, než stříbro, to musí být hrozný pocit prohrát o zlatou, když se nad tím tak zamyslím, tak ty Rusy jak byli loni naštvaní a sundávali si ty medaile i chápu :D. Já bych to asi neunesla vůbec, neumím moc prohrávat, to vždycky nesu těžce :D:D.

Každopádně bylo krásné, jak Arťuchinem (Aršukynem :D:D) vysklil Rachůnek to sklo, škoda, že tama Aršukyn neproletěl úplně, to by teprve byla srandičká :D:D. Ale tak on je prej jinak v klidu, akorát hraje až moc agresivně...:D:D.

Když už píšu tak strašně dlouhý komentář o hokeji, viděla jsi tohle -> http://www.youtube.com/watch?v=V1z1hYwmoHo . Boží, že ?! Prej "Hej Píírt, smrdyš ako prase!" :D:D:D. Jsem to pouštěla mému taťkovi a on z toho chytl úplný záchvat smíchu :D:D. A ještě jestli se chceš "hokejově" zasmát, tak tady je dobrý rozhovor http://sportreport.lidovky.cz/hokejove-kamarady-pavelce-a-voracka-spojuji-pivo-holky-a-najezdy-px3-/ln-sport-mshokej.asp?c=A100517_005941_ln-sport-mshokej_vlh :D:D. A už radši nespamuju...:D

No nic, tak hokeji zdar :D! Měj se :-)!

3 zOruš zOruš | Web | 16. května 2011 v 17:51 | Reagovat

Já jsem si říkala co to je, promiň, mě to nedošlo...jsem trošičku blbší na tyhle věci :D:D.

Jóó florbal je moc fájn, ale já s tím mám jeden velký problém, mě strašně štve, že musím držet tu hokejku tak jak chce učitelka, kdybych si ji mohla držet jak uznám sama za vhodné, tak pohoda, ale když to mám držet podle pravidel, tak to je v háji. Fakt ty hokejisty, florbalisty a všechno kde je hokejka obdivuju :D! Já na bruslích umím, ale na dámských je to na nic, ale bohužel mi to jaksi nedošlo, když jsem si je někdy před dvěma rokama naposledy kupovala a koupila jsem si dámské s tím že učila jsem se na normálních klučičích, co vypadají prostě jak hokejové a na těch zoubkových jsem se pak fakt málem zabila, příště si koupím pánské, kašlu na vzhled, budu na tom za hvězdu a ještě se na "stará kolena" naučím hrát hokej :D:D. Možná nejsi ani tak antitalent, ale nechce se ti spousta sportů v těláku třeba dělat, jsme to kdysi dlouuuho řešily ve škole i s učitelkou a ono to tak prý bývá....prostě pár sportů bereš, baví tě a ostatní si namluvíš, že neumíš a tak to prostě neumíš :D.
Tož to já mám ten volejbal i přes ty všechny úrazy prstů apod. ráda. Nejlepší to je ale v písku, plážový. Lepší než normálně v tělocvičně...:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.