SPORTOVNNÍ NADŠENEC aneb trabantem na cestách

27. dubna 2011 v 17:20 |  My life
Dneska jsem si užila florbal :P jó to je snad jedinný sport co mě o těláku baví :) a u kterého jsem aktivní.Také jsme dneska hráli vybiku.Já ji obyčejně nesnášim,ale hráli jsme vracečku takže to byla celkem sranda lidi v jedný minutě odcházeli jiní se vraceli že už jsem neměla ponětí kdo je venku a kdo ne.Vybila jsem Důmi a ona že už je vybitá.Já když dostanu do ruky míč a konečně se i trefim tak je to k ničemu.To samé o házené jsem chytila míč a přihrávam T. a ona : stojíš mimo pole.Tak zase nic ,DD O flórbalu jsem zase Důmi trefila florbalkou do ruky jsem se netrefila do míče no ,DD chudák si myslela že jsem na nní nějaká zasednutá :D S D. jsme se střídali v brance,protože tam nikdo nechtěl tak to skončilo převážně na mě. Nemam ráda M. ta má vždycky hromadu keců. Pořád jenom: jděte někdo do brány.Furt mele,ale že by tam šla sama ? a tak tam šla A. ... a M. na ni: no zrovna ta co to umí hrát tam jde. Bych ji jednu pleskla fakt! sama se netrefila skoro ani jednou do míče ale nás (D. a mě) bude kritizovat.Upřímně řekla bych že jsem byla lepší než ona a o dost! samochvála smrdí ale je to pravda :P
O prázdninách jsem zdrhla k babče aby mě nebolel můj zadeček :) dostala jsem tedy jen od strejdy a to až ve třičtvrtě na dvanáct protože jsem spala a byla jsem ještě k tomu na palandě.Že já z ní lezla.. :D Také jsem zašla s A. (s kámoškou ze základky) nakupovat. Scháněla jsem sukni a kraťasy a hádejte co jsem si koupila? tílko. A tak je to se mnou vždycky.Něco hledám až najdu něco jinýho.Když ono bylo tak hezké ,DD a může za to A. že jsem si ho koupila to ona mi řekla že mi sluší a že si ho mam koupit :P :D
Načapala nás tam jedna skupinka s červenými tričky a povídá jestli nechceme balonék tak jsem se usmála a říkam že jo. A. si ho vzala samozřejmě také. Pak prý jestli se s nima nevyfotíme. Tak nám bylo blbý že když už nám dal ty balónky :D tak máme fotku kde držíme balonky a za náma je plakát a velký nápis nad náma LIDÉ A ZEMĚ (trabantem na cestách ze života zebry plus obrázek zebry no nechápa jsem :D) a dal nám za to ještě zebrovanou propisku :P nevim co to bylo za společnost ale každopádně myslim že naše fotka právě teď někde visí a možná něco propaguje že by cestování trabantem? :D Bálonek pořád padal z tyčky tak ho A. nenápadně jakože zapoměla v obchoďáku.Já ho pak ne moc nápadně položila na lavičku ze které spadnul a hodně lidí se dívalo.Blbý bylo že východ byl hned vedle stánku s těma týpkama s balonkama.Tak jsme to rychle proběhly (bez balonků) :D Jó a nejvíc jsem se smála že jsme všude potkávaly samé děti s těmi balonky jenom my (ehm trošku větší děti no) jenom my tam s těma balonkama nakupujeme v new yekeru a podobně :D Pak jsme jely na chodov.Tam opravdu nic nemají.Já nevim,ale na chodově nikdy nic nenajdu nebo spíš nevidim.Měly jsme ještě hodně času,protože jsme chodov jenom tak proběhly.Tak jsme se rozhodly jít na pouť.Byly jsme na myší horské dráze (prý se jí tak řiká ,D) nebyla tak malá a hlavně se točila dokola což bylo hrozný :D plus ty sešupy.No zkrátim to, řvala jsem hodně moc moc! ;DD A. nic.. já nani pořád jenom tak taky řvi ať se necítim tak blbě (než jsem řekla tuhle větu uběhla aspoň minuta, mezi každym slovem jsem řvala áá..) Asi jsem trošku srábek,ale já to o sobě vim :)
Nejvíce mě dostalo co řekla pani profesorka C. : do písemky budete muset popisovat klobásu.
Písemka z dějáku-celá otipovaná (kroužkování)
němčiny-nějaký vědomosti z mé hlavy se na ten papír dostaly plus pomohl mi můj taháček na klobásu :)
zpv- ehm. co je to reflex např. když kluk holce šáhne na zadek tak ona mu automaticky (reflexně) vrazí facku.
_________________________________________
Někteří lidé mě opravdu hodně zklamali.Těch dobrých už je málo..

Falešný přítel je horší než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš
Není žádné přátelství, když jeden nechce slyšet pravdu a druhý je připraven lhát.
Přátelství může vzniknout jen mezi dobrými lidmi.
 


Komentáře

1 Džull Džull | Web | 28. dubna 2011 v 21:30 | Reagovat

já florbal nesnáším... raděj volejbal :D:D to je moje... Hej Velikonoce bych zrušila.Jo to znám... šla jsme si koupit rifle a donesla boty s bundou :D:D hej tak jako.. tipovací písemky mám ráda..ale spíš příraz:D a reflexní facka? to je pravdivé :D

2 zOruš zOruš | Web | 1. května 2011 v 16:08 | Reagovat

Já mám ráda florbal a o trochu míň, ale trochu taky jo volejbal, ale nejvíc aktivní bývám většinou u florbalu, ale letos nejsem aktivní vůbec, protože do těláku nechodím a jsem ráda, protože máme takovou blbou učitelku, ta česká je kráva, ta Američanka je v klidu, už jsem ti o tom kdysi myslím psala :D. Tady ty lidi co fůrt někoho kritizujou nebo poroučí a sami nic moc nedělají taky nemám ráda :/.
S tím nakupováním to znám, teď nedávno jsem byla v Brně ve Vaňkovce s poměrně velkou částkou našetřených peněz a měla jsem naplánované, že si koupím hlavně trička a nějakou sukni a skončilo to tak, že tričko jsem si koupila jedno, sukni žádnou, ale hlavně že jsem si koupila dvoje rifle, kabelku, plyšáka na klíče (50% sleva, tak nekup to :D:D) a dva takové hezké řetízky, ale ono to bylo hodně tím, že já nejsem zvyklá jezdit do takových velkých nákupních center a teďky tam toho je hrozně moc a babo raď, co si koupit :D. V Praze bych se asi už úplně zbláznila a nekoupila bych si nic, co bych fakt potřebovala :D. A to mám velké města a vůbec věci a lidi a všechno co je velké prostě ráda :D:D.
Já řvu na všem, aj na tom co není vůbec strašné, třeba aj na nějakém takovém to jak si sedneš do takového toho kačera třeba a řídiš to a jezdíš nahoru a dolů a ono to jezdí dokola, to řvu radostí, že to řídím :D:D, ne na tom jsem dlouho nebyla...hej nejvíc je taková vodní skluzavka v Prateru ve Vídni, to si sedneš do takového kulatého člunu a on se točí a jede po takovém jakoby velkém tobogánu a tam je to samá zatáčka, úplně sranda, ale točí se z toho hrozně hlava, jsem pak nevěděla co dělám 10 minut co jsem byla na zemi :D.
Jak jako popisovat klobásu :D:D ?
Ale tož jako je fajn, umí zpívat, aj repovat umí, ale už mě štve...možná to je tím, že mamka ho úplně miluje. Víš jaké to je hrozné, když ona fandí jemu a já Vojtovi a ona se mi s taťkou směje :D:D. Vojta prostě to je Vojta, ale teď ho kazí ta Vilhelmová :D.
Neříkej, že je normální, že se dívám na seriály :D:D, chápala bych Ulici, Comeback, Ordinaci v růžové zahradě,Přátelé, Krok za krokem, Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku apod, ale že si hledám na netu třeba Letiště nebo si někdy na primě LOVE pustím Ošklivku Katku nebo Velmi křehké vztahy...to už je hrozné :D:D.

Na ty tučňáky jsem se podívala a řeknu ti, já bych na to úplně klidně naletěla :D:D, šak proč ne :D ? To je úplně pěkné, kdyby tak vzlétli třeba v ZOO a přistáli ti na hlavu :D:D. No nic, já radši končím, to je zase místo komentáře slohovka :D. Měla bych napsat na blog, tam to nevypadá tak divně, když to je dlouhé :D.

3 jealous. jealous. | Web | 1. května 2011 v 16:20 | Reagovat

och nejlepší to s tou fackou :D:D:D:D:D

4 kristensixx kristensixx | Web | 5. května 2011 v 19:45 | Reagovat

Dobře, pššš, nic neřikam :D
To bych taky chtěla - chtít přibrat, být vychrtlá.. ani nevíš, co máš :-) můžeš si užívat tu chuť sladkých a nezdravých věcí a nemusíš se bát, že přibereš :-O
Neřikej dvakrát! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.