Únor 2011

NEMOCNÁ

26. února 2011 v 11:58 | Š. |  Youtube.
Ježiš.Sotva jsem se přihlásila hned jsem se lekla ,DD co to tu je za změny? .)) nelíbí se mi to.
Celý minulý týden jsem byla nemocná.Měla jsem horečku,bolela mě hlava a furt jsem kašlala (takový ten hnusný suchý kašel blé) ted mam pouze jen ten kašel a ke všemu mam ted i plný nos.Jenže v pondělí do školy už musim.. hodně jsem toho zameškala.Když tam jsem nic neděláme a jen co chybim ejhle 3 písemky! Zsv z náboženství (což mě nejspíš bude zkoušet jak ho znam.) psychologie (ta mi hned v úterý písemku šoupne) a zpv (prej to bylo těžký jak prase ale je to jen kroužkování..jenže blbý je že za špatně zakroužkovanou odpověd se strhávají body,super :D) doufám že se objeví nějaká dobrá duše na facebooku a řekne mi co tam bylo .)) Dneska jedou liddi ze třídy na lyžák jenže boužel jich jede asi jen pět.Takže to vypadá že se budem úplně normálně učit.Včera jsem si psala s P. a ta řikala že jedou všichni až na pět lidí.Se má.
Co ještě nového?
Mam nový facebook ;DD hrozně vas to zajíma vim :))) nemam tam ale žádný fotky a to mě štve,nejsem nikde označená! :D a v kompu taky žádný fotky nemam.Si pamatuju na dobu kdy jsem se fotila pořád,třeba před zrdcadlem.Vydržela jsem tam i hodinu ,DD a pořád mě to bavilo.Nechápu se.Ale s K. jsme se bavily že každý měl takový to období co se pořád fotí.Takový držky co jsem dělala? :D Vzpomínám že za naši generace byly lidé.cz a né fb ,DD to byly časy .))
Ještě něco nového?
ehm.
Chci jít ven! užíram se tu nudou.To je i důvod proč jsem napsala.Fakt mě nebaví být nemocná.A navíc venku svítí sluníčko ! ;)) ale v pondělí už má být zase hnusně.

PRAHA

15. února 2011 v 22:11 Others..
sarullinka.blog.cz
S A. jsme byly poprvé v Praze ,DD aspon jsme si tak připadaly když jsme tam všechno fotily.Okolo nás byli samý Japonci s fotáky tak jsme se cítily trochu blbě .DD

A: když tak budem dělat že jsme cizinci.Dva roky jsme se učili ruštinu tak můžeš začít :D

(za dva roky umim akorát tak pozdravit a ani jsem se neráčila naučit se asbuku :D)

a taky umim odpovědět na otázku.

Gavaríte parusky? ne ja negavarím parusky. (omlouvám se za to jak to píšu..ruštináři jen do mě !  :D)
PS: mam fotky i kde jsme my,ale rači je sem dávat nebudu .))