Prosinec 2010

TRALALÁČEK MMMM TATARÁČEK :DDD

22. prosince 2010 v 18:14 My life
KONEČNĚ PRÁZDNINY ! .)))

čtvrtek- o psychologii jsme hráli aktivity (pantomimu,popisování a kreslení věci)
 a o přestávkách (to se nejedná jen o čtvrtek :)) jsme hráli něco podobného.No moc jsme se u toho nasmáli.Tahle hra chytla,ale celou třídu.Všichni tam seděli a koukali jak hrajem nebo se přidali.Byla sranda ;)

úterý- byli jsme se třídou v dinoparku.Dali nám takový ty vtipný brejle a koukali na film ve 3D.Tééda bylo to dost nudný .DD pak jsme si tam prohlíželi všechny ty dinosauříky a fotili se v dinosauří hlavě :D.Také jsem na harfě dokoupila dárky k Vánocům ;) koupila jsem babičce takovou placatou,růžovou baterku :D nevim jestli se jí bude líbit,ale mě se líbí ;P jinak mam ještě pro babču náramek,který ona nenosí,ale mě se líbil :DDD a já myslim,že se k ní hodí a měla by nosit náramky nebo řetízky a podobně.Pro mámu mam chlupatý,teplý a pruhovaný ponožky. (dvoje! aby se neřeklo,že jenom ponožky tak mam aspon dvoje ;DD) a ještě chci někde koupit lak na vlasy.. když po něm tak touží. Táta-košile, Ségra-laky na nehty, strejda- ponožky :D
Když jsme vyšli z harfy šli jsme do čajky jenže tam měli ještě zavřeno tak jsme přemýšleli kde je jiná.Pak D. volala kámošce aby se jí zeptala kded je jiná.Sammozřejmě to nezvedá.Tak jsme jeli metrem na vysočanskou ,,tam prej je" a hledali ! :D tak jsme si dali kámen,nůžky,papír kdo se bude ptát. Jak jinak než že prohraju já že :DD tak se tam ptam všech jako maník a stejně vim prd. Ale dozvěděla jsem se kde je cukrárna! :D Pak jsme potkali Ivu Kubelkovou,ale té jsem se neptala :D smáli jsme se jí s holkama jak se hezký prodí sněhem .DD Po hodině hledání jsme se na to vybodli a jeli domů.
Jó a mimochodem jela jsem poprvé vlakem do Vysočan a nezabloudila! .)) dokonce jsem našla metro :D Sledovala jsem dav lidí kam jdou a ti mě tam hezky zavedli .))))
Večer jsem se koukla na matiku,kterou jsem hned zavřela a vzdala to.To nemělo cenu na tom nic nevykoukám.

středa- Dneska byl poslední den školy a mi jsme psali čtvrtletku z matiky .))) pche.Všichni šli do kina jenom naše třída byla ve škole,protože jsme se z minulé akce všichni ulili :D tak to máme za trest :P A samozřejmě dneska o velký přestávce jsme hráli zase tu hru! klasika ;)
Tahle třída mi přijde o hodně víc přátelská a kolektivní narozdíl od základky.. Pořád se rozkoukávám a přijde mi to hrozně zvláštní,že se skoro všichni baví se všema :) u nás jsme byli rozdělený na skupinky.Třeba jenom po pěti nebo po třech..
Potom jsme šli do čajky na vodnici (pro mě premiera :)) a čekali tam asi půl hodiny než ji laskavě přinesli :) A musim uznat,že byla dobrá :P dali jsme si jahodu.Bus jsem nestihla,ale D. se mnou počkala do čtyř na palmě... bus měl ještě spoždění takže jsem čekala asi dvacet minut.

Nadpisu si nevšímej :D (simpsonovi .))

Zebra je nej :D


Black Eyed Peas - The Time

10. prosince 2010 v 15:38 Youtube.
- Při dějepise přišel pan učitel nějaký rozesmáty a s velicee optimictickou náladou (což normálně nebývá) a začal tam flirtovat s K. a T. :DDDDDDD Pak jsme s D. důmali čím to že je tak veselý. D. tam začala řikat se si snad zasouložil jinak to nejde vysvětlit :D
 Pak šel za K.J. a řekl ji jak ji hrozně nesluší ty brejle co má... znáte takový ty velký brýle s černými obroučky jak se ted hodně nosí.. ptal se jí kolikátku tam má dioptrie :DDDDDD a že se dnes spíše nosí takový tenký a né takový obrovský.Podobný má prý Nada Urbánková řekl pan učitel :DDDDD a pořád dokolečka ji říkal jak ji ty brejle nesluší.Zrovna on má co povídat.To je ten smradoch na děják jak jsem vám povídala.. ten s tim pokecanym tričkem a nosí pořád to samý oblečení :D

- Dneska o němčině jsme probírali domácí mazlíčky.Ptala se co máme za zvířata a jak se jmenují.Nejvíc byly ty jména :D křeček Boris (což mi přišlo hrozně tvrdý a drsný jméno na takovýho malýho tutu nunu křečíčka :DDD) ale nejvíc byly učitelčiny mazlové :D Tána,Ota,Gracie... bylo jich víc,ale mě uvízli v hlavě jen tyhle.Jsem si řikala ta má snad domacelou zologickou :D fakt řekla asi deset jmen.


Jeff Dunham (břichomluvec) - Peanut

9. prosince 2010 v 18:17 Youtube.

Tak to je moc! směju se ještě ted :DD ;DD 

:o)))

4. prosince 2010 v 21:20 Others..
sarullinka.blog.cz
Nevím proč,ale musím se pořád na tuhle fotku dívat .)))
(to v rohu s tim červeným kulichem jsem já za mlada .DDD)

HUHULÁK aneb smích léčí :DDDDDDD

1. prosince 2010 v 18:32 My life
Chtěla bych aby už byly Vánoce a  aby nebyla taková zima :D asi toho chci moc.
Mám ráda sníh ale jen na Vánoce.Nejraději mam sníh když ho můžu sledovat z okna jak padá :-) Jinak ho moc nemusim.Hrozně studí a nejhorší je v něm chodit.A úplně nejhorší na něm je když se promění v bláto! Jak jsem slyšela tak letošní Vánoce by měly být opět na blátě .// Proč ten sníh padá už ted?! A já nechci nosit kulicha.Klepat se jak ratlík a mít zmrzlý nos jak rampouch.Už chci léto.A nechápu lidi kteří mají rádi zimu.Já ji nesnášim.Jediný klad na sněhu je že jsou Vánoce.Bez sněhu a zimy neni taková atmoška .)) Vždycky je mi dobře že můžu být doma s lidmi který mam ráda a říkat si : ,,cha,nechtěla bych být tam venku .DD" jo a ještě jeden klad má! Stavění sněhuláka :D (vzpomínám když jsme šli do parlamentu se třídou jak si D. stavěla sněhuláka-huhuláka na autíčku :DDD) Ani se letos netěšim na dárky.Nic nechci.. ono by bylo nejlepší kdybych dostala peníze jenže to se na Vánoce nehodí.Už se těšim až pustim vánoční koledy a budu si zpívat :D ááá^^ já už se fakt těšim se na Vánoce! .DD a těšim se na prázdniny,který už potřebuju.Potřebuju volno! Všechno se to zase hromadí.Říkam si: ,,tento týden bude nejhorší a pak zase pohoda" jenže pak zase ten týden někdo řekne příští týden písemka a je to zase v čudu.Dneska jsem měla náročný den.Ráno mi jel bus v sedm.Kupodivu měl spoždění asi jen dvě minuty :D Když už jsme byli v Č. (už jsme vyjeli z té mojí vesničky .)) řidič si vzpoměl že zapoměl zastavit u nádraží.Tak prej že pojedem zpátky.Všichni se do řidiče pustili že tam jede vlak a at už se nevrací.Ale on ne.Tak jsme jeli nazpět.Byli jsme tam asi v 7.16 což já jsem věděla že už to do školy nestihnu včas.Na zastávce čekali lidi co už čekali na další bus :DDDD ten měl jet asi v 7.18 myslim.Tak jsme se tam všichni smáli jaký je to debil ten řidič.Když jsem vystoupila z busu (bylo 8.03) potkala jsem K. a T. tak jsme se zakecali.Jsem se jich ptala jestli jdou do školy.A holky že prej ne.Už minule přišli pozdě a bylo by to už potřetí.Takže by měli důtku,protože za 3 pozdní příchody je už důtka ANO! DEMENCE.Tak tam holky čekali hodinu a prej přijdou až na druhou.Já přišla poprvý pozdě o sedm minut.Samozřejmě si mě hned vrátnice zapsala a ani mě nepozdravila.
Já: Dobrý den
Ona: JMÉNO! :D
sarullinka.blog.cz
Tak jsem šla nahoru do třídy.Byla jsem hrozně zadejchaná jak jsem pospíchala.Tak jsem stála před dveřmi a vydejchávala se :D bych se ji pak ani nemohla omluvit a říct důvod proč jsem to nestihla :D Pak jsem vešla.Slušně se omluvila a sedla si(byla jsem ráda že sedim) ani mě nějak nesprdla což se divim.Většinou pak opozdilce bere k tabuli.Na konci hodiny jsme psali písemku hm ted lituju že jsem tu matiku vůbec stihla.Mam za 4. ale je to moje první 4 pak tam mam dvě trojky a dvojku :P
Nejvíc bylo právo :D učitelka zapisovala do třídnice a Denča se mi začala hrozně smát.Něco jsem řekla a ona se začala tlemit. (mě se to ani nezdálo vtipný :D ale ona je hrozný smíšek :) :DDD) učitelka se na ni vražedně zadívala.A pořád se jen dívala.Denča tam pořád výtlem že jo .DDD Já do ni drkám at už se rači stiší.Ona nic pořád se tam váli po lavici a tlemí se :D Učitelka k ní přišla.. úplně rudá :D A prej : VEN! KDYŽ SE NEUMÍŠ CHOVAT JDI VEN! tak byla Denča na chodbě no.. :D po dvaceti minutách ji zavolala zpátky.A Denča jenom takovym tichým,jemným hláskem : Já bych se vám chtěla omluvit.Učitelka se jen zasmála vypadala jak velice optimistický smajlík :D :))
O němčině jsme psali slovíčka.Učitelka z nás zase na nervy.Nikdo opět nic neví.A já nemohla jak se M. pořád na mě díval :D asi doufal že mu poradim :DD jenže já věděla taky prd.No tak půlku mam.. hm takže za 5.Půlka je za pět,hezkýý no .))) ale nejlepší je když se C. (učitelka) vzteká :D prej: vždyt jsem vám to vysvětlovala aspon desetkrát to jste tak blbý!? :DDD né jenom vy neumíte učit.A ona : nebudte drzá.Naše hodina vypadá tak že si pani učitelka půl hodiny povídá s tabulí a pak nás stoho zkouší.
Dneska jsem zase nestihla bus a málem mi ujel i vlak.Ta doprava je vážně děsná.
Doufám,že zítra zase pan řidič zapomene jednu zastávku a bude se vracet :D to bych zůstala doma.Jsem to říkala i mámě.. nechci důtku.