Říjen 2010

BEST FRIEND.

31. října 2010 v 20:36 My life
Slohovka z angličtiny.
(měli jsme napsat o svém nejlepším příteli .))
Nejspíš tam mam chyby,ale což.. nejsem na jazykový škole tak si to můžu dovolit .DD
sarullinka.blog.cz
My best friend is Anna.We met at elementary school four years ago.She sat next to me in the first line row.She is nice.When I need help,she always helps me.I really like her.She is friendly and simpatic.I like to go out with Anna.Our favorite place is playground (swings) She is very honest! And sometimes it hurts.She likes watch to TV.She prefers (to watch tv with) movies witch Johnny Depp.She has a lot of hobbies.She likes ride a bike,roller skating.Anna has long,brown hair.She has gray eyes.She likes to wear skirts and colored tights.

Cha! takhle to nevypadá jako slohovka,ale v sešitě to bylo na stránku .DD :) (taková mini slohovka no.. :D)


HAPPY! :P

25. října 2010 v 18:01 My life
sarullinka.blog.cz
Tak to vypadá že,se zítra uleju ze školy .DD jdu k doktorce a nač chodit na první 3 hodiny že!? :D Zítra máme za trest devět hodin-jak už jsem psala celá třída se ulila ve čtvrtek ze školy a tak se nám ty hodiny nahrazují.Ou nechtěla bych.A vsadim se,že J. s T. na mě budou pěkně naštvaný ;D
Tak to mam dneska dobrou náladu .)) Dneska se mi daří.Ve škole jsem dostala jedničku z práva o němčině nám učitelka předváděla co se učili v tanečních a pomlouvala svého partnera-teda pokud jde o tanec :DD ale ten způsob jak to předváděla.. (čača raz dva tři.. :DD .DD) Vyjímečně byla volnější hodina.. taky nás tam bylo jen 6.Myslím tím v naší skupině .)) v druhý půlce jich bylo tak 15 minimálně.Takže ti se tam nejspíš učili pche.Psali jsme také písemky ze zsv.Řekla bych že jsem to zvládla s pomocí taháku výborně.No spíš chvalitebně .)) Nejhorší je že jsem si chtěla šplhnout tak jsem mu tam k té otázce ještě něco připsala.. jenže to bylo špatně :-D ale na co se opravdu ptal to tam mam! .DD Blbý bylo,že před hodinou učitel vybral sešity-no blbý to hlavně bylo pro ostatní já měla ten svůj taháček šikovně schovaný v penálu :D (já vim je to starý,ale pořád to funguje ;P) Když si prohlížel můj sešit začal kritizovat moje obrázky v sešitě :D Ono je to někdy opravdu nudné poslouchat učitele při výkladu.. tak si radši kreslim ;DD Modlila jsem se at se nekoukne na konec stránky kde mam napsáno I DON´T LIKE ZSV!! .DD ale ta stránka byla slepená takže jsem si oddychla. A. měla zase napsáno v sešitě PATRIK a v srdíčku :D ta zrudla :D někteří si tam zase psali vzkazy (michal mě pořád kope do židle .DD) samozřejmě to všechno pan učitel musel číst a popisovat i naše obrázky :D (Třeba D. a ten její SHREK! .DD)
Při matice jsem se parádně strapnila.Já jsem zrovna v tu chvíli byla dá se říct ve svém světě :D -znáte to když jste myšlenkama úplně jinde.. A učitelka na jednou no tak pojde to napsat třeba vy Šárko.Takocvý šok.Tak jdu k tabuli a ted jsem byla úplně mimo a nevěděla co tam mam dělat.(měla jsem vydělit 20:6) a já na to čumim.Tak mi učitelka slíbila že mě příště vyzkouší z malé násobilky když ji tak hezky umim.Dobrý no .DD Jenže já koukala na úplně jiný příklad.
Jediný co se mi na tomhle dnu nelíbilo (kromě toho strapnění v matice .DD),že bylo D. špatně.Byla celá rudá a měla horký čelo.Říkám ji,běž za učitelkou..né.. tak já tam půjdu s tebou.. né to už vydržim.A pak ji bylo ještě hůř :/ Měla jsem jí tam dotáhnout a kašlat na její názor-taky koho to zajímá .DD
Muhehe a zítra už prázdniny.Aspon pro mě ;P

Whitney Houston

24. října 2010 v 13:35 Youtube.
OBDIV! zaujal mě její životopis .)) ZDE
Myslim,že si toho dost zažila.. a její hlas.. mmm.. úžasný .))

OutKast-Hey Ya

22. října 2010 v 19:33 Youtube.
DNESKA jsem se hrozně chlamala :DD .DD ;DD
Denča a její pantonima :D
má velký koule? :D:D né ,... tak hlavu... néé .. tak prdel? :D:D JO :D:D (martin)
je plešatej a má brejle... ! markéta? :D:D
dále pak Jára se smradlavym dechem.. :DD

Jinak to vypadá že příští týden bude dost náročný :// takže se budu muset učit a ještě k tomu mámé místo 8 hodin 9 :/.. protože všichni včera zatáhli školu kvůli přednášce-nikdo tam nechtěl a pak jsme se měli ještě 4 hodiny učit,ale bylo tam jen 5 lidí :DD takže je poslali domů a máme ty hodiny nahrazený :// takže 4 dny budem mít 9 hodin! :// Těšim se na neděli možná půjdu nakupovat s D. .))

HAPPY?

19. října 2010 v 21:53 My life
ČÁGO! .))
Dlouho jsem nenapsala dlouhý článek.Tak snad už ;) hlavní důvod proč jsem nepsala bylo že nebyla nálada a ani čas.Pořád jen do školy ze školy do školy ze školy ;DD Ve škole je to snad vcajku.Propadam jen z informatiky :D Nechápu co po mě chtěl.Chtěl abych mu popsala zevnitř počítač co tam všechno je a bla bla.Jinak mam skoro samý čtyřky-asi se nemam čim chlubit,ale mě je jedno co mam hlavně že ten první ročník prolezu a dostanu se do druháku .)) trošku mě děsí právo.Zítra budu nejspíš zkoušená tak doufám že to zvládnu.Potřebovala bych jedničku nebo aspon dvojku abych si to opravila.Také mam trochu depku z češtiny.Na základce jsem měla vždycky dvojky a ted čtyřky.Nejhorší je literatura a zítra zkouší básničku.Už to chci mít za sebou takže doufám že mě vyzkouší.Jenže já sama se nepřihlásim a to mě děsně štve.Já se něco našrotim,ale tu ruku nezvednu.Jsem srábek .DD Zítra přijdu o němčinu jupí.Neuvidim CUCANU! .DD ;DD (Ona se jmenuje zuzana a v němčině se čte z jako c -kdyby někdo nevěděl .)) známkování na střední je katastrofální a neni to jen u nás.. kámoška mi řikala že je to na většině středních škol i u nich.Když mám víc jak půlku špatně (50%) za pět!!! což na základce půlka za tři .)) takže velké překvapení! pořád si zvykám .)) konečně se mi povedlo obědnat si oběd přes internet! Teda doufám.. snad už konečně! .DD už dvakrát jsem měla něco jinýho než jsem si obědnala.
sarullinka.blog.cz
Ted jsem se koukala na program kina..chtěla bych vidět paranormal activity 2-sice to nebyl žádný úžasný horor,ale ušel.A já vždycky chtěla do kina na nějaký horor .)) jen přemýšlim skym.Asi řeknu D. nebo K. ještě nevim.Nebo už vim..s D. půjdu na paranormal activity a s K. na Harryho Pottera .)) yes! .D Jsem ráda že mam konečně aspon trochu dobrou náladu .)) v poslední době jsem vždy přišla domů a měla jsem pocit že je všechno na prd.Nevim-možná že všechno bylo (je)na prd.Těšim se na neděli konečně zase někam půjdu .)) S D. půjdem ven sice nevim kam ale hlavně že někam :D HA! konečně jsem našla archiv uvolněte se prosím .DD je mi líto že už to skončilo ikdyž něco podobnýho dávají na primě.Aspon mi zase jednou něco zlepšilo náladu .)) Zítra jdu do školy až v půl jedenáctý! pche .)) takže se stihnu ráno kouknout na právo,protože dneska se mi do toho už nechce.Už půjdu spát tak čus ;)LÁSKA V HOUSCE ;P

6. října 2010 v 16:49 Youtube.


Ta písnička je hrozně chytlavá! .DD včera jsem si ji celý den pouštěla a učila se při ní.Kupodivu mi to při téhle písničce šlo líp.Skuste taky :DD A docela mi včera zlepšila náladu :) naj na naj na na na na naj naj .. :DD Zítra nejspíš píšem z přírodních věd.Hups neumim.Chystam se napsat tahák,ale nevim kam ho dam.Kvůli jedné osobě sedim v první lavici takže to bude těžké být nenápadná :D Dneska mam dobrou náladu.Včera to se mnou bylo k nevydržení.Nic mi nešlo samá smůla,nervy na pochodu.Ale víte co!? :) i dneska jsem měla pech.. to je jedno co se stalo to psát nebudu.. ani to nějak neni vážný,ale jde o to že už mi to je jedno.Předtim jsem to moc řešila a ted už mi je to ukradený.Kašlu na všechno a jsem HAPPY! :) Nic neřešim a nerozčiluju se k vůli nějakým blbečkům.Ono je to někdy lepší na všechno se vykašlat (slušně řečeno-normálně bych použila jiný slovíčko :D)  .))

Chtěla bych aby čas utíkal rychleji.

2. října 2010 v 18:28 Youtube.
Jako bych chtěla něco napsat,ale nemam co.
V poslední době hodně přemýšlim o budoucnosti.. chtěla bych aby mi už bylo aspon tak 20.. měla bych po maturitě asi bych už pracovala (pochybuju že já se dostanu na vejšku ikdyž v dnešní době je maturita samozřejmost.. má ji každý.
Jen jsem chtěla sepsat svoje myšlenky už zase nejspíš pújdu ;DD


Vzpomínky ;) tuhle jsme zpívali na základce.
Možná bych se mohla jít podívat na učitele.. J. a P. mi chybí nejvíc! :(

Tenhle článek je opravdu divný :D přemýšlim o budoucnosti a zároven myslim na minulost .)