Září 2010

NEJZTRACENĚJŠÍ DEN NAŠEHO ŽIVOTA JE TEN,V NĚMŽ JSME SE NEZASMÁLI.

21. září 2010 v 21:20 My life
sarullinka.blog.cz


Dneska jsem se nehorázně smála :DD ;DD O hodině jsem já a D. dostaly takový výtlem.. :DDD před námi stál učitel na dějepis a stál u nás hrozně blízko.. fakt se nan nás lepil a opíral se o naši lavici.A jak vykládal látku tak mě poprskal! :DD prej: jemu hrozně smrdí z pusy.. a já: ne jen z pusy on smrdí celej :D  doufám že nás neslkyšel jak to říkame,ale stál fakt blízko tak by musel být hluchý :DD ale je zajímavý že o pět minut později stál zase u jiný lavice a prskal na ně :D (konkrétně na T. a J. )Pořád jsme se na sebe s D. koukaly a smály se.Já už nemohla a učitel se tak divně díval.. tak jsem si lehla na lavici aby mi neviděl do obličeje jak jsem rudá a tlemim se.Prostě DĚJEPIS jsem si užila.O veřejce mě zkoušela čuba.A důvod byl ten,že jsem první v abecedě.Proklaté jméno! ;D Už jsme s D. přemýšlely jak se přejmenuju! ;DD .DD dostala jsem dvojku kvůli jedný věci co jsem nevěděla,ale rozčilovat se tu fakt nebudu! :Dzítra zkouší ještě z práva,ale já se jí na to.. je toho moc a já se to ze dne na den nenaučim.A jestli to zase bude brát podle abecedy! tak už jí něco řeknu.. třeba at to bere od zadu podle abcedy .DD pak udělam psí oči a řeknu jak to mam těžký s tim jménem,že jsem všude první .DD :DD O těláku jsme běhali kolem rybníka.Můj čas→ 6.05 (byl to jeden kilometr) ale taková džugle! ten rybník je v lese.. a když jsem běžela ta cesta se pořád sužovala.A samý křový.. pak jsem zakopla o kámen.Fakt jsem nemohla.. ani jsem neměla pocit že jsem v Praze a to jsem byla! Přemýšlim co se ještě stalo..ujel mi autobus o pět minut-to naštve.
sarullinka.blog.cz
A jak to tak vypadá tak to nebudu stíhat pokaždé.Sprintila jsem na zastávku a stejně jsem přišla pozdě.A další bus mi jel za hodinu..Dneska jsem dodělávala úkol z TA (technika administrativy) musela jsem pořád mačkat jk jk jk fd a tak dále.Jsem mrtvá! nechci se učit psát všemi deseti.Ze začátku mě to bavilo ale po půl hodině mačkání jk jk fd fd dj kd mě to přestalo bavit.Zítra nejspíš pojedu na chodov (asi sama) potřebuju už tu mikinu.Říkám to už od srpna a pořád nic.Jinak asi žádné novinky nemam.Těším se zítra do školy na D. a na ten její smích :DD .DD pa.


ZLATOKOPKY

17. září 2010 v 17:33 Youtube.
Mam potřebu napsat článek ikdyž vůbec nevim čeho se bude týkat.. ve škole se to začčíná pomalu rozjíždět.Už začíná zkoušení.Začíná to teda velice hezky.. z diktátu za 5 (ale pozor! pětku měli všichni až na jednoho šprta co měl čtyřku! :DD .DD) pak písemka z matiky.. (na štěstí to nebylo na známky) ale stejně.. po dvou měsících nic nedělání nám dají písemku bez opakování.Rovnice bych ještě vypočítala ale ty patlaniny co jsme tam měli!.. slovní úlohy mi nikdy nešli! pak nějaký složitý příklady který jsem nevěděla jak se počítají.Dneska jsme měli informatiku a samozřejmě že musel vyzkoušet mě.. koho jinýho.Jenže já z minulý hodiny nic nepochopila.Já měla pocit že si povídá s tabulí.. nco si tam mrmlal a psal na tabuli nějaký písmenka (zkratky) a co já stim?! vůbec jsem nevědeěla z čeho mě vlastně bude zkoušet.Pak na mě vybafl nějakou otázku (už ani nevim jakou) a pochvíly mlčení mi řekl: už tě nebudu trapít.. příště si to opravíš.
Ted jsem se koukala do bakaláře a nemam tam 5 z informatiky.Tak mi to nedal! ou jé a hned mi je hej :D Docela mě to děsí ta informatika a ne jen ta.Vždycky jsem měla z informatiky automaticky za 1. Na střední je všechno úplně jiný.Chvílema chci zpátky na základku.Ale zase ty lidi jsou tam fajn..řekla bych že možná i lepší.Kromě A. a P. samozřejmě (ikdyž...) Pořád o něčem pochybuji.A hrozně dlouho mi trvá se pro něco rozhodnout.A už mě to štve! Dokonce i jídlo si nemůžu vybrat :D prej dáš si ktomu k tomu okurku nebo řepu? mmmmm.. Taak co bude!? :D Jsem divná.A píšu takový nezajímavý bláboly! .DDFACEBOOK A.

11. září 2010 v 21:10 Youtube.
Ted když skončily prázdniny mám víc zážitků a více píšu :D Dneska jsem byla venku s A. a P. jela jsem vlakem s K. a chytil mě průvočí tak jsem musela platit.Hups.. já mam takový pech že musim vlézt do dveří kde byl.Když jsem přijela šli jsme k A. kouknout se do jejího novýho pokoje.Musim říct že to tam ma o dost hezčí :) Dlouho jsme si povídaly o seznamováku a pak P. musela do tanečních.Prej tam už dvakrát hodila hubu.To ji věřim ani mě to nepřekvapuje.. je to trdlo :DD S A. jsme se houpaly na rozpadlý židly :DD a zamávaly jsme P. do autobusu.Zašli jsme na čm koupily si zmrzku (twister) a chvíly poseděly.Pak jsme se koukly do CA na mikinu kterou už dlouho schánim a pořád nic.Samozřejmě že jsem si koupila něco jinýho než jsem chtěla ;DD .DD a to náramky :) ale jako že fakt hezký ;DD to se nedalo odolat.Zbylo nám ještě hodně času tak jsem se rozhodla ukázat A. svoji novou školu.Ona ji ještě neviděla.Trošku mi ji skrytizovala...že je to pěkná prdel :DD .DD nj ale což.. ASPON LIDL TAM MÁME! ;DD .DD (ikdyž co je v lidlu neni k jídlu :D) co se ještě dělo?! tak jen v bodech..
- A. mi vyprávěla historku o tom jak nastoupila v jedenáct večer do auta nějakým chlápkům :D
- v metru jsme viděli zvratky a A. mi popisovala kamarádčiny růžové (malinové) zvratky :DD .DD
- A. mě donutila koupit si cheseburger místo čiknburgeru (nevim jak se to píše)
- v autobuse jsme jeli celou cestu s otevřenými dveřmi .D
takové důležité informacce vám řikám že!? :D jenže já mam prostě dobrou náladu :)

A tahle písnička se mi hrozně líbí.Ten text opravdu sedí.. možná už ji znáte..


SEZNAMOVÁK

9. září 2010 v 15:56 My life
Hned jak zastavil autobus řekla jsem si: hm tak můžem jet zase zpátky ;D První dojem katastrofální.Myslim že jsem nebyla sama.To,že tam nebyl signál..s tim jsem byla smířená.S holkama jsme tam chodily po celym areálu a hledaly signál :D můj rekord byl 3 čárky ze 7 :) s čím jsem nebyla smířená bylo to,že na pokoji nebyla zásuvka,žádná lapma a měli jsme tam špinavý polštářě.Doufali jsme že dostanem povlečení a přání se vyplnilo.. ason že tak .D Nejlepší bylo když si člověk lehnul.. jako kdybych ani žádný polštář neměla.. .DD to byly takový placatý polštáře..chtěla jsem si sebou vzít svůj polštářek kravičku,ale zapoměla jsem na něj a nechtěla jsem vypadat dědinsky před novými spolužáky :Dsarullinka.blog.czHned první den večer jsme měli diskotéku a karaoke.Hrozně se mi to líbilo.Hlavně,protože tam byli kluci ze čtvrtáku a pořádně to tam rozjeli ;DD A to jak někteří lidi a dokonce i učitelé zpívali.. úžasný.Nezapomenu na holubý dům nebo ředitele alijas kája gott :D Jako třída jsme zpívali colu pijeme colu ;) Druhý den jsme šli na 10-ti kilometrovou procházku :D Vedl nás takovej stařík.. fakt nevim kde bral tu energii-respekt :D Já jsem tam funěla ;D Nejhorší byl ten kopec.. to jsem fakt málem chcípla.Řílala jsem si: tak kde je kurna ten konec!? :D byl to fakt dlouhý kopec.. :DD mimochodem toho staříka budem mít na tělocvik.. jsem štastna :D po procházce jsme šli do hospody.Tam jsem si dala s P. hranolky JENŽE TA FRONTA! jedna skupina už odešla zpátky do chatek a mi tam jako kokoti čekáme přes půl hodiny na hranolky! :DD Další den byl BĚH! vduchu jsem si řikala: jsme snad sportovní škola!?! běhaly jsme na čas po skupinkách (já,D,J,T) a měli jsme běžet po fáborkách.Nj jenže ty byly skoro nevyditelný.Takže jsme šli někam jinak pak se zase vracely.. nakonec se sešly asi tři skupiny a všichni se ptali kudy máme jít!? .DD Jó pak jsme se tam nějak dostali s časem 41 minut a nejlepší čas byl 35 minut.Kluci měli nejlepší čas 20 minut což nechápu jak to udělali :D večer jsme hráli pravda nebo úkol.Musela jsem jít naproti k holkám do pokoje a říct: hele holky já jsem tady našla použitej kondom neni váš?! :DD .DD vtipný je že jsem ten úkol vymyslela já.. to je fuk neřešte.. opravdu jsem si sama sobě nedala úkol ;D Nebo D. šla vedle k T. a K. (byli tam i kluci a seděli v kroužku nejspíš hráli flašku nebo co..) a měla se zeptat.. neviděli jste tady mýho křečka Pepíka?! .DD ;DD no já se mohla posrat s holkama ;DD Taky jsme se učili..to byla ta méně zábavná část.Ájinu a nemčinu.Večer jsme se stavily k holkám vedle a pokecaly.A pak druhá diskoteka a místo karaoke soutěž v tancování.Opět to tam rozbalili i učitelé :D koutoul vzad vpřed neni žádný problém :DD..No a konečně je 9.září a už jsem přijela.Cesta byla nudná.. poslouchala jsem hudbu a doufala že mi pak neujede bus.A neujel.. o dvě minuty ;P A ted už jen konečně FACEBOOK! :DD Chyběli mi ty drby.Já tam moc často nejsem.Skoro každej den ale jen na 10 minut :)

NANOVO :)

2. září 2010 v 19:14 My life
Dnes druhý školní den a já už se stoho můžu po*rat! .DD Ano,přeji si aby už bylo 1.července ;) Nový lidi vypadají vpohodě.Je tam 22 holek a 7 kluků.No čekala jsem že tam bude ještě mín kluků takže je to úspěch.Vůbec si nepamatuju jména.Vim,že tam je Denisa,Týna,Aneta,Tereza,Jára,Patrik.. hmm dál nevim! :D a nepamatuju si je ani od pohledu.Ted si mě přidala jedna holka na facebooku a má v přátelích i denisu tak je nejspíš z té školy :D nevim,ale nejspíš kliknu na potvrdit a zejtra si prohlídnu pečlivě svoje spolužáky a dozvim se či je to ona nebo ne :D Zítra už máme normálně od osmi a já nevim jak to zvládnu.Zvykla jsem si že vstávam v sedm a že tam máme být na devátou.Ted budu jezdit busem v 6.40 OUJÉ.Jsem zvšdavá jak se to bude vyvýjet dál a také jsem zvšdavá na ten seznamovák.Jedem do Plzně.Nevim jak budem na pokoji,ale doufám že aspon s Denisou :D Už vim některé knížky co budu potřebovat tak si je snad budu moct koupit od té tátovy známé-má dceru Báru co tam chodí už do čtvrtáku.Bára ke mě přišla a že prej až budu potřebovat at si řeknu o ty učebnice.Já na ni koukala.. vůbec jsem nejdřív nevěděla,že ta holka chodí taky do té školy.Táta mi jen řekl že ty knížky má jeho známá.Taky co čekam od táty že!? :DD nikdy nic neřekne..jen nakousne! ;D a ted co jme dělali:
sarullinka.blog.cz

První hodina-tam nakráčela jedna baba byla hodně nepříjemná.Pak přišla holka asi o dvě minuty pozdě a ona ji hrozně sprdla že nezná hodiny a tak.Pak si z ní ještě chvíly dělala srandu.Prej: takže tady vám pověsim na nástěnku kdy zvoní aby jste se nemohli vymlouvat,že nevíte kdy začíná hodina.A koukala přitom na ni.Bylo mi ji docela líto.Hned potom přišla další skupinka lidí pozdě,ale těm nic neřekla nejspíš,protože tam byla zástupkyně nebo co to bylo.Tak nechtěla aby ji slyšela.Pak jsme šli na Pc (to už mi byla více simpatická) a zkoušeli psát na počítači,ale tak jak máme.Ukázováček patří sem tohle sem.. úplně ji slyšim :D nevim jak to zvládnu,ale byla to sranda.Bylo tam jedno cvičení,který mě bavilo.No nasmály jsme se u toho s Denisou ;D Ono to neni tak lehký ikdyž to tak vypadá.
Druhá a třetí hodina-měli jsme mít ájinu jenže ona je vysazená na němčinu tak tam popsala tabuli nějakými sračkami němčiny ;D a ják nám popisovala jak to máme vyslovit ich hábe!(nevim jak se to píše..německy neumim :D) a řekla to tak tvrdě a našpulila pusu :D jo a mimochodem přeložili mě ze španělštiny na NĚMČINU! nedostatek místa! a zase to schytam já! :/ takže se budu učit ten hnusně tvrdej,hlubokej jazyk a budu muset špulit pusu,protože si to ta pošahaná úča bude přát.Ale kdybyste viděli její natšení pro němčinu.Ježiš!
čtvrtá hodina-(Dějepis) měli jsme takovýho týpka v šedivý košili a s divnym nosem :D on se tam rozkecával o komunismu a takový ty kecy.. za našich dob žádný počítače nebyli.. :D jak říkavají babičky a dědečkové :D a to tak starý nebyl! :D ale aspon že učebnici nemusíme mít :)
pátá a šestá hodina-jsme měli docela mladou učitelku vypadala v pohodě a mile.Pak začala mluvit a už se mi tak nelíbila :D ale myslim že byla nejvíc vpohodě..ale naštvala mě že už jsme se učili.Ostatní to tak okecávali a mrmlali si něco,povídali o učebnicích.. a mi brali vznik života na zemi,BUNKA a jiný blbosti.Takový opáčko..tohle jsme brali tak v sedmý taky že si nic nepamatuju a hned nás stoho vyvolávalá já jsem se tak třásla a řikala si AT NEVYVOLÁ MĚ! a vyvolala Denisu :D ta seděla hned vedle mě..ale víte jak mě to vyděsilo když koukala tim směrem!? :DD Jediný co se mi na tý škole zdálo divný bylo zvonění.Zvoní tam nějak často.. na přestávku,na hodinu a během hodiny :DD jsem myslela že je přestávka a že to učitel neslyšel a o dalších deset minut zvonilo zase.Jo a přestávky máme jen 5 minut .. se nestihnu ani vychcat..dobrý no.. :DD Měli jsme o hodinu víc.. taky dobrý.. :D takže do půl třetí a hned druhý den.PECKA..A zítra zase.Né kecam to máme jen šest hodin.. ale stejně je to hodně! :DD .DD
Tak bye