Srpen 2010

ZACHVÍLY ZÁŘÍ TFUJ.

30. srpna 2010 v 14:34 Youtube.
DVA DNY! OU SHIT.
Nevim jestli se těšim nebo mam strach.Strach z novýho prostředí,z nových lidí.. nejvíc mám asi strach že ráno nevstanu.Zvykla jsem si vstávat každý den tak okolo půl dvanáctý a ted budu muset vstávat ve čtvrt na sedm,ale víte co!? ... první den máme až od devíti :D dozvěděla jsem se to nedávno..přečetla jsem si to na webový stránce školy.Ještě že jsem se tam koukla.Nechtěla bych tam stepovat už před osmou :D Pořád mam zmatek v hlavě a neuvědomuju si že už ve středu..! Včera jsem si psala s D. (moje budoucí spolužačka) jsem ráda že už se apon přes ten facebook trochu známe.No a jak se těšíte vy do školy!? :D


NĚCO KRÁTKÝHO.

20. srpna 2010 v 20:24 My life
ČAU,ČAU dneska mam celkem náladu napsaní tak něco málo sepíšu ;) Dneska jsem byla venku s A. (r) dlouho jsme se neviděli.Vlastně naposledy když nám rozdávali vysvědčení.Nejdřív jsme šli do CA se kouknout na nějakou mikinu.Žádná sláva,taky že nic nemam.Samý trička.. a já se divim že jich mam haldu když nic jinýho v těch obchodech nevidim.Pak tam byla hrozně hezká sukně JENŽE.. to je zase sukně těch mam taky dost.Takže na nákupy jsem šla zbytečně.Mikinu jsem nesehnala zato jsem zašla do meka a pořádně se najedla :D Aspon že tak.
sarullinka.blog.cz

S A. jsme pak šli do jejího novýho bytu aby se pochlubila ;D Jen jsem nepochopila proč tam nebude bydlet a bude tam spát ve středu a v pátek^^ Dlouho jsem se rozhodovala jestli máme s A. jet se podívat na tu moji novou školu.Protože já tam byla jenom jednou a sama nevim jestli tam ještě trefim :D A hlavně ani nevim jak dlouho trvá cesta.Ještě toho musim tolik udělat.Ale mě se nechce.Nechce se mi jezdit k tý škole a zase zpátky (zbytečně platit lístek) Zjistit si jaký učebnice budu muset mít.Já ani nevim jak to mam zjistit.Řeklii mi že to bude zveřejněný na stráce školy a nic tam neni.Ale víte co,já mam času dost^^ všechno začnu řešit poslední den prázdnin.. pak začnu panikařit a pak se na to vykašlu :D Už mě to zase neba psát takže ČAU .)) (to bylo teda krátký,mě to mrzí,ale neni o čem psát až budu ve škole snad bude víc zážitků ;) Jo a mimochodem nejdou mi sem přidávat videa z youtube vám to jde!? ted už vážně ČAU

titulek

16. srpna 2010 v 18:43 Youtube.
Včera jsem přijela z chaty-z typický rodinný dovolený.Takže vás nebudu nudit svými zážitky.Ani se mi nějak rozepisovat nechce takže jen krátce a v bodech.
na zahradě (na chatě) nám rostou houby
ve středu nám vypadli pojistky a byli jsme potmě.
Celé dny jsme bud hráli karty venku na sluníčku,četla jsem si (opět venku),fotila všechno okolo sebe i sebe .D,bála se se ségrou bubáka,kterýho jsme nejspíš v pokoji měli :DD (nebo nevim co to bylo za zvuky :D,houbařila s tátou,četla časák,hrála begbinton... je toho víc .))
Sprchovala jsem se na záchodě kde je i sprchový kout (prkénko s toaletákem bylo trochu mokrý :D)
V autě jsme se mačkali tři vzádu
ztratila jsem náušnici a nevim jak se to stalo.Měla jsem je na stolku u postele a druhý den tam byla jen jedna.Mám podezřený že to byl ten bubák :D
ASI STAČÍ yop .))
..V pátek jdu s kámoškou ven snad už tu mikinu někde koupim ;D .) Taky čekám že mi dorazí dopis od P. ...už se nemůžu dočkat ;)

A ještě něco víte z čeho je tahle písnička?! :DD mam nutkání si ji pořád broukat .)

SMÍCHY SE POPADAM ZA BŘICHO :D (ta scénka mě dostáva rofl)

6. srpna 2010 v 13:25 Youtube.
Další dny prožité nakupováním ;DD v Teranově měli slevy tak jsem tam zašla .) koupila jsem si dvě tílka (zase) podle ségry jsem maniak.Mam spousru tílek,ale mě nepřestává bavit je nakupovat.Ale když jsou tak levný.. :DD potřebuju mikunu,jenže tu nikde nemůžu sehnat.Samý hrozně drahý nebo divný.Taky jsem si koupila náušnice.Řekla jsem si STOP náušnicí mam už dost.Jenže zase jsem nemohla odolat.Kupuju to čeho už mam víc než dost a ne a ne koupit co potřebuju.Ale přece jen jsem si koupila dvě věci který potřebuju a to džíny a sukni ;) Takže jsem si to u babičky užila.Vždy když tam jedu (nebo většinou) tak sebou přinesu domu spoustu věcí co jsem tam koupila.Snažila jsem se babičce vysvětlit hru UNO ale zřejmě bez úspěchu tak jsme si zahráli pexeso :DD V neděli jedu na chatu s rodiči.Ano už zase jedu na chatu.. až na to že před tím to bylo s kámoškama a ted s rodiči a ségrou.Docela se tam těšim,protože to bude jediná rodinná dovolená o prázdninách.Jen mě štve že budu bez internetu.Dneska mam dobrou náladu a to hlavně díky téhle scénce :D puste si ji .)
lol nemůžu stoho .DD prej vysokej,plešatej taky už starší asi tak do vaší podoby .DD netřeba komentáře ;DD
Ráno mě probudila A. (no ráno, tak bylo půl desátý ale to je pro mě ještě noc .DD -vstávám tak v půl dvanáctý dřív ne) A. mi psala že potřebuje vrátit knížky,který jsem si od ní půjčila.Blbý je že nevim kdy.Já budu na chatě a když přijedu já odjede ona.Nejspíš jí to budu muset vrátit ještě ten den co přijedu.A blbý je taky to že jsem tu knížku ještě nepřečetla.Mam dvě a nepřečetla jsem ještě ani jednu :DD jenže to jsou hrozně tlustý bichle.Snad to na té chatě dočtu.Aspon tu jednu .) tak se mějtě.. já pujdu pa.