Červen 2010

GOOD BYE

30. června 2010 v 6:43 My life
Sedím tady v šatech v půl sedmý ráno a už to na mě doléhá.Včera jsem sei ještě řikalapo těch se mi nemůže stýskat.Vždyt jsme nebyli moc dobrá třída ani kolektiv.Boužel si vybavuju vzpomínky kdy jsme při sobě drželi a kdy byla největší sranda.Na školu v přírodě v šestce nikdy nezapomenu.Viděla jsem to i na videu.A ty změny?! :DD vypadáme všichni úplně jinak.Já také..vzpomínám kdy jsem měla hnusnou ofinu.Bože to byla hrůza .DD Pak CHORVATSKO taky nezapomenutelný.Pan učitel nás tam topil a házel do vody .DD na ty bitky kluků taky nikdy nezapomenu.Ty bitky mi budou chybět asi nejvíc .DD vždycky byla prdel sledovat :D Stalo se toho hodně.A budou mi chybět.Ano.. nečekala jsem že to řeknu..do včerejška jsem myslela že ne ale ano.Bože já jsem byla tak nervózní že jsem vstala o hodinu dřív.Všimla jsem si toho pozděj.Takže jsem neměla co dělat tak jsem šla na blog.cz :DD nikdy jsem nechápala jak může někdo psát článek tak brzo ráno .DD Nedávno jsem potkala D. s modrými vlasy! to mě překvapilo.Vždycky to byl takovej malej špunt,roztomilej a s krásnou bambulkou na čepce (takovou obrovskou bambulí .DD) a ted?! ...každou botu jinou .DD ..Prohlížela jsem si fotky i z prvního stupně.To mi bylo také do pláče.Bojim se až budu stát na tom podiu a ředitel bude mít proslov,že to nezvládnu.Ale brečet bych snad neměla.Nejsem žádna Pavla .DD omg ty šaty jsou nějaký volný.Že bych zase zhubla:/ ou nou.Do bot jsem si musela dát vatu .D páč jsou babičky,ale nebojte nejsou to ty tipický babičkovský boty .DD jsou pěkný.Taky jsem si vzala nóbl náušnice,který jsem zatim neměla ani jedou na sobě,protože se nehoděj k džínám a tak..Jdu se napít.Vzpomínat už rači nebudu.Pa a Sbohem 9.A

FILMOVÁ NOC

20. června 2010 v 21:16 My life
Konečně se zase jednou naskytla příležitost napsat.Takže písemkové období je už dávno za náma.A naskytlo období nic nedělání a poflakování se ve škole.Většinou si pouštíme filmy nebo čteme časák.Ve čtvrtek jsme se koukali na horor Ti druzí.Abych pravdu řekla nezdálo se mi to jako horor.Bylo to něco na způsob šestý smysl jestli jste viděli.Chyběli mi tam lekací scény .DD byli tam asi dvě a nic moc .D Ale jedna  mě rozesmála .DD L. se už dlouho chystal polekat H. protože seděl přednim.Vždycky tam byla ta napínavá scéna a pak se prd stalo .DD když už konečně jedna ze dvou lekacích scén přišla (tu druhou lekací scénu jsme prokecali .D) BAF! H. vykřiknul a nadskočil ze židle .DD LOL já jsem nemohla .DD všichni tam chytli výtlem ;DD.Když si na to vzpomenu směju se i ted .D V pátek jsme se zase koukali na horor vlkodlak.Čekala jsem že to bude nuda ale musim uznat že to bylo fakt dobrý ;DD Ještě jsme to nedokoukali ale doufám že si to zítra pustíme ;))
V pátek jsem byla v kině-Filmová noc.Stálo to 300kč ale vyplatilo se to.Viděla jsem 5 filmů.Bylo to od šesti večer do šesti rána.Dostala jsem tam takový růžový,papírový pásek na ruku.Tak ho mam pořád na sobě .DD abych se ve škole pochlubila .DD Všechny filmy co jsem tam viděla se mi líbili ;) ale mrzí mě že jsme s holkama nestihli ženy v pokušení.Sice je to český-což pro mě znamená že je film většinou sračka .DD ale..(teda myslim ty novější... starý český filmy jsou nej ;)) ale ukázka se mi líbila.Viděla jsem tam filmy záložní plán,toy story 3-3D,to byl zítra flám,bez soucitu,a-team jestli vám to něco říká.. .DD u posledního filmu jsem už byla ospalá.Podpírala jsem si hlavu a zavírali se mi oči.Takže kdybyste se mě zeptali o čem ten fim byl..neřeknu vám to .DD já na to koukala někdy si i četla ty titulky .DD ale prostě jsem na to jen zírala a nechápala o co tam jde.V posledních minutách jsem si vduchu říkala kdy už to konečně skončí.Vím že se tam skoro pořád střílelo.To je jediný co si stoho pamatuju.Jo a ještě toho hezkýho chlápka co hrál hlavní roli .DD.Když to konečně skončilo a chystali jsme se jít do metra.. myslela jsem si že tam nedojdu že sebou někde seknu a usnu.Ale jak jsme vyšli do světla z kina.. a pak ven..Bylo mi líp.Vůbec se mi nechtělo spát.A hrozně mě překvapilo že už je světlo.Jsem si říkala ajó vždyt už je šest ráno .DD V obchodě jsem si koupila energi drink.Jenže byl hrozně hnusnej tak jsem ho vylila.Tak jsem na sebe pyšná že jsem zvládla neusnout i bez toho .DD první bus tam k nám do tý naší prdele jel až v půl osmý.Tak tam se mnou P. počkala.Přišla jsem domů..samozřejmě že všichni ještě spali.Tak jsem hned zapla počítač a byla tu .DD.. v jedenáct jsem byla unavená protože jsem nespala už 29 hodin tak jsem si šla na tři hodky lehnout.At jsem zase fit .DD tak to byla sobota.Dneska jsem byla domluvená s jednou holkou s kterou pujdu na tu novou školu abych tam aspon někoho znala.Byla celkem fajn.Jen mě překvapilo že je ještě menší než já.A to jsem si myslela že snad neni ani možný :DD Samozřejmě že nejprve nastalo to trapný ticho .DD ale pak jsme se rozpovídali ;)) taky jsme se rozhodli zajít do té školy aby jsme tam trefili .DD já doted nevěděla jak se tam dostat .D ale našli jsme ji.Ikdyž chvílema jsme bloudili.Co bych vám ještě tak pověděla.Asi je to vše.Jdu se připravit do školy ikdyž už se moc neučíme. Bye

SLUNÍŠKO .DD

6. června 2010 v 16:00 My life
Zase mi to chvíli trvalo než jsem se odhodlala napsat čllánek.Vlastně nic novýho se nedělo.Tenhle
týden bych shrnula dcl oddychovým a netěšim se na ten další.Už se blíží písemkové období.V pondělí píšem z matiky.Jó učila jsem se ale.. ale stejně nic neumim.Matika se nejde našprtat to prostě musim pochopit..a to mi právě nejde .D Konečně vysvitlo sluníčko a je hezky.
Včera jsem byla venku s P. chtěla jsem nakupovat,protože mam jednou vyjímečně peníze .DD jenže P. zas nic nemá tak jsme jeli na bruslích.Udělali jsme pár koleček kolem hřiště a na cyklostesce.Taky jsem si pořádně po dlouhé době pokecali a podrbali .DD-což bylo opravdu vyjímečné.Od té doby co je s Š.(svým klukem)tak na mě ani A. nemá čas.Je pořád snim.On odjel někam do Afriky tak proto šla ven semnou..Potom jsme si sedli a už jen seděli.Achh jak mě to zmohlo a to jsme jeli ani né hodinu .DD já jsem nějaká pořád líná to je hrozný.Ani napsat článek se mi dlouho nechtělo.Naštvala mě A. že se jí nechtělo na brusle.Ona je prostě paneláková.Ikdyž je hezky tak sedí doma a je u televize.Jó mě se to kecá.Ted je hezky a jsem tu ;D .. ale já musim dodělat ten debilní herbář který po nás chce učitelka D. čtyřicet kytek! wtf!? kde to mam asi sehnat.Mam sotva dvacet a ani nevim co je to za kytky .DD asi to do zítřa nestihnu ale nějak mě to netrápí.POchybuju že to bude mít takovej Novák a spol. Jinak snad žádný úkoly a podobně nemáme.Sakra už nemam co psát.A to jsem teprve začala.D Mohla bych napsat ještě o dnešku..vstala jsem okolo desáté a rovnou zapla pc .D -jak jinak.Pustila si jeden díl seriálu Joey,protože o tom jistá osoba pořád básní.Ale jo bylo to dobrý ale na přátelé to nemá ;)) pak jsem začala dělat ten herbář,koukla se na fyziku-opravdu jen koukla .DD)Pak mě ségra donutila jít ven.Tam jsem se učila.Ano přesně tak UČILA ! .DD (matiku,fyziku) a nakonec jsme se fotili.Fotky jsem opravdu dávat nebudu.(Pro vaše dobro ;DD) a pak ta mrnavá zdrhla ven.A ted jsem tu .D nevim co budu dělat,ale něco snad ještě vymyslim.Zítra jsou schůzky.Whá nemálo jsem stoho posraná .DD tak dvě čtyřky.Hmm neni tak špatný .DD aspon že už jsem přijata na střední školu.Zatim..

ČAU,ČAU,ČAU ;))