Květen 2010

TICHO,PŘEMEJŠLIM

25. května 2010 v 21:09 My life
V poslední době mam blbou náladu.Všichni mě serou a já nevim ani proč .DD celej minulej týden byl nudnej,debilní a nezajímavej.Nebo možná byl zajímavý ale nemam chut to sem psát.Dneska jsem zase vešla do té naší třídy,sedla si na židli a čuměla do blba.Celý den jsem byla taková utahaná,smutná a nebyla se mnou řeč.A. na mě byla možná i naštvaná,ale já to neřešim.Nechtělo se mmi mluvit.Měla jsem chut jen sedět,sluchátka v uších a přemýšlet.Nevim o čem,ale vždy se něco najde.
sarullinka.blog.cz
O odpoledce jsme se jako vždy projížděli autobusem,metrem sem a zpátky.Nikdy nevíme co bysme dělali tak jentak jezdíme.A mě to baví.Docela se už těšim až budu jezdit na střední školu metrem.Je to dál než to mam ted ale já jsem ráda.Baví mě jezdit dobravními prostředky.Jako vždy jsme se pak dohadovali kdy nám začíná ruština.Nikdy si to nemůžu zapamatovat ;D o ruštině se mi nálada změnila a potřebovala jsem se vypovídat.O odpoledce sedíme koukáme na sebe a nic.A o ruštině ,,když máme dávat pozor" se začnu vykecávat.Samozřejmě že mě rušina nebaví doted jsem nebyla schopna se naučit asbuku .D Hlavně ona ví že nic neumim tak mě nevyvolává.Jenže když sedim s A. tak vyvolávala pořád ji (učitelka si ji zaškatulkova jako šprta) takže nás pořád přerušovala v rozhovoru což bylo velice nepříjemné .DD Sakra ted jsem se zamyslela co jsme vlastně řešili ale vim že jsem se smála pořád .D a ted už nevim čemu.Což mě štve,chtěla jsem to sem napsat .DD V hlavě mam zmatek.. já něco píšu ale myslim na dalších pět věcí.Achh jo divná nálada.Ted z jiného soudku :D .. Pořád koukám na seriál Jak jsem poznal vaši matku.Už se chýlim ke konci.A já už to chci dokoukat.Chci vědět kdo je ta matka :DD Já jsem asi psychopat.Jsem schopna na to koukat celý den.O víkendu jsem skoro nic jinýho nedělala.KOukala jsem na to od tří asi do devíti !? mmm.. ASI. jsem na tom závislá.. přešla jsem z přátel na jak jsem poznal vaši matku :DD to je taky důvod proč jsem nenapsala.KOukala jsem na seriál! a taky se mi nechtělo .D ještě něco jsem chtěla.. mm..jednu písničku jsem sem chtěla dát.Poslouchám ji ted pořád.Asi kvůli náladě..nechce se mi s nikim bavit tak proto shut up ;))ŠALALALALA

17. května 2010 v 14:56 My life
Aloha ! ;)) za tu dobu co jsem tu nebyla se asi nic nestalo.Nevim-mam okno.. určitě se něco dělo,ale mě nic nenapadá .DD mm...Ve škole jsme měli minulej týden volnější,protože polovina třídy chyběla.Jeli na výlet.Čekala jsem že to bude nuda.Že se nebude nic dít a ve třídě bude ticho.Omyl .D mam pocit že to bylo snad horší .D K. tam prováděl neskutečný prasárny že se mi to sem ani nechce psát..taky nám opět ruply dveře.Ano dlouho nám nevydrželi .DD Nevim ani kdo je rozbil.Ale je to jen trochu ruplý tak si toho zatim nikdo nevšiml takže nám snad ještě do konce roku vydržej ;DD.Zítra jdeme do parlamentu.To zas bude .. učitelka nám řikala at se zeptáme proč mají učitelé tak nízký plat nebo proč snižovali platy všem krom poslancům .DD Takže zítra by měl být vcajku den.Středa-mám narozeniny ;)) (holky pro mě uspořádaj prej oslavu-ochh jsem dojata .DD ;)) a hlavně vděčna.Taky se fotíme.Já zas budu vypadat.Jó to řiká každý ale já tam fakt budu vypadat .. :DD Taky by sme  se už měli dohodout za co půjdeme.V devítce se totiž každý fotí normálně a pak se za něco převlíkaj.Někteří chtěli za vidláky (to už tu bylo) pak za šprty (ještě trapnější-neni to vůbec originální) pak mafiáni (jenže to je zase tak.. kluci si vemou oblek ale co my holky !? prej šaty nebo černou sukni s černym trikem jenže to spíš budem vypadat jak vdovy :DD.Takže také nesouhlasim.Pak tu byl návrh na spáči.Že bysme si vlezli do spacáku a před námi by byla cedule úspěšně jsme prospali 9. ročník ;) nebo tak nějak.Mě se ten nápad líbil.Neni to nic přepychvýho.Ale aspon to nikdo neměl a je to originální než nějací šprti a vidláci..co si myslíte vy !? upřímě ;))
sarullinka.blog.cz
O víkendu jsem byla u babičky.Myslela jsem že to bude
takovej ten typickej nudnej víkend. Ale byla jsem ráda že jsem babču zase viděla a pokecali jsme.Řešili jsme politiku .D (a volby) pak jsme si zahráli žoliky a kanastu. Ještě jsme zapoměli na člověče nezlobce .D To jsem si chtěla zahrát! Babča má něco s okem-museli jí ho operovat.Tak mě bylo blbý říct že se mi tam nechce jestli nemůžu zůstat doma.A nakonec jsem ráda že jsem jela.Jela jsem hned po škole,protože jak bych jela domů a sedla k počítači už by mě od něho nikdo nedostal .DD.Taky jsem si dala perličkovou koupel .D Ó to byla slast ;DD prostě pohoda klídek ;) Za to když jsem přijela v neděli domů na mě čekalo nemilé překvapení.V počítači byl vir tak musel přijet S. (tátův kamarád přes počítače) a celý to nainstalovat znova.Všechny fotky se mi smazali,filmy co jsem stáhla.. no mě kleplo.Takže nic nemam.Ani tu svou dokonalou tapetu s majkem vazovskym-kuliočkem .DD ale po dpouhém hledání jsem ji našla.A jednu ještě lepší taky snim .DD jak jsem jak jsem zjistila tak skoro každej má takovou ulítlou tapetu .DD P. má třeba takovou hrozně LOL KACHNU .DD Co máte vy jako tapetu na ploše !? ;) Ještě něco jsem chtěla..o víkendu půjdu možná s A. a P. oslavovat ;) říkám možná protože znám A. a je možný že to zase na poslední chvíli odvolá jak je jejím zvykem.Už mám zase hlad .DD vždycky když píšu článek tak mi stoho kručí v břiše .DD asi mě to nějak vždy vysílí :D tak čau→ SMĚR-LEDNICE .DD

ŠNEČKU,ŠNEČKU VYSTRČ RŮŽKY :DD

10. května 2010 v 14:21 My life
Vzali mě na školu kterou jsem chtěla ! jupíí ;)) Ale řeknu vám,byly to nervy :DD.V prním kole jsem byla druhá pod čarou.To nasere :D..takže ted musim vyzvednou zápisový lístek z tý starý školy a odevzdat do nový školy .DD ;) achh jsem tak štastna .D já jsem to sem musela napsat.Prostě se vytáhnout že jo.. :D mmm.. dneska jsme měli k obědu čočku.
ss
Já věděla že jsem si tu bagetu v automatu měla koupit .DD ona na mě tak koukala a volala kup si mě .DD a já nic.Jsem si řikala.. za hodinu máme oběd tak to vydržim.Hmm čočka s vajíčkem.To jsem se fakt přecpala.Asi se jdu číhnout do lednice ve který stejně nic neni já to vim ale kouknout se stejně půjdu ;DD.Hej co ještě napsat !? mmm.. ve škole jsme se koukali na film Pelíšky.Mazec .DD já to viděla poprvý.A když jsem řekla A. že to vidim poprvý podivala se na mě tim svym vražednym pohledem .DD (jako kdybych třeba neviděla Harryho Pottera - což je klasika.. kdo to neviděl tak bych normálně vraždila .D ani mi to neřikejte že ste to někdo neviděl .DD) s A. máme určený filmy který prostě všichni musí znát.Jako další povině viděný film máme třeba Shreka.Řekla bych že byla stejně nejlepší jednička.Pak takový ty starý dobrý český komedie ;)) nebudu vyjmenovávat to bysme tu byli do zejtra.Ale ty pelíšky jsem nedokoukala což mě štve.A asi nikdy nedokoukáme.. jsme měli supla tak proto jsme si to pouštěli.Takže pšš a nikdo mi konec neřikejte .DD.A víte co mě štve !? ŠNECI .DD Všichni ted vylejzaj jak je všude mokro a já ně vždy málem šlápnu.S A. jsme jednoho pozorovali (ten si to štrádoval po chodníku-z jedné strany na druhou) jeho rychlost se rovnala.. ničemu nic pomalejšího jsem neviděla .DD když už byl přes půlku A. ho vzala a dala ho do trávy kam mířil.Já jsem ho chtěla vrátit zpátky na začátek cesty aby se prošel ještě jednou .DD- no což,procházka je zdravá .DD.(HA! já vim jsem zlomyslná ;DD) Ale díky A. měl cestu ulehčenou ;)) Šnečku,šnečku vystrč růžky .DD mm.. ani nevim proč si to ted zpívam .DD.Už mam vážně hlad tak zdar .D ;))

Holky z naší školky

7. května 2010 v 15:30 Youtube.
Sory,.. začala jsem psát článek,ale nakonec jsem ho celý smazala protože neměl ani hlavu ani patu.Což tolik nevadí.. ale ..PROSTĚ JE TAM TO ALE.Někdy budu mít určitě náladu na psání ale ted to není a možná že to potrvá dýl.Dneska je debilní den. A TO JE PÁTEK.Ve škole k posrání.Ani nevim proč.. předměty byly vpohodě až na chemii.Ale stejně mam divnou náladu.Taky mě sere že budu nejspíš zase doma.Myslela jsem že pudu dneska ven... ale jako vždy to nevyšlo.Tohle nesnášim.. něco si  něco naplánuju a ono se to posere.

Dneska jsme dostali ročenky.Juchů.. všichni tam vypadáme jako největší smažky ale nevadí :D
Jo a ještě jsem se chtěla pochlubit.. od babičky jsem dostala 1OOOKČ (HAHA) ale nikam nejdu protože na mě každej sere tak nic.Chtěla jsem si koupit něco nasebe.Líbí se vám tahle písnička !? (určitě každej znáte) já ji těd poslouchám nějak často.Ikdyž je to už stará vykopávka ale mě se líbí ;P Je tam i moje jméno ;D.. Wtf !? vždyt jsem nechtěla psát sakriš ;D no což.. už se stalo.. :D A jdu se kouknout k vám aby se neřeklo ;D

ČÁRY,MÁRY

1. května 2010 v 18:08 My life
Tak pro začátek Ahoj.Dlouho jsem se neozvala vím.Stejně jsem neměla co psát .. za celou dobu se nic nedělo.Pořád ten stejnej stereotip ráno vstát odsedět si to ve škole a zase domů.Včera byly čarodky jak nejspíš všichni víte.Byla jsem tam u nás v zelí.Bylo tam jako vždy spoustu atrakcí,ale o ty mi vůbec nešlo.Těšila jsem se hlavně na sladkosti.Vatu,pendrek,lízatka,perník .. mnam,mnam :DD.Vstup stál 1OOkč.Což jsem nehodlala platit.Jenže já mam známosti a tak jsem neplatila ;P J. nám otevřel zadní dveře :DD.Na lavici jsem už tenhle rok nešla.Nebaví mě to a k životu to taky nepotřebuju.Možná že se i trochu bojim ikdyž už jsem tam byla několikrát.Už mě to neláká.Zato jsem byla na řetízkáči.Já vim dětinský,ale je to sranda když jste tam dva.. zatočíte se a pak se chytáte ;DD.
sarullinka.blog.cz
Trochu jsem byla sklamaná že tam byl i Š. myslela jsem že si to užijem jen my tři.Řekla bych že už to neni jako dřív.Už nejsme ta trojka jak to bejvalo. P. si našla kluka a na nás už nemyslí.Tak jsme nechali ty dvě hrdličky osamotě a šli s A. na houpačky .D pak to bylo samý přejídání sladkostmi u pódia ;D.Hráli tam maxim turbulenc.Dcl chytlavý písničky,že jsem si i já podupávala nohou.Nejlepší byli tři čuníci .DD.. P. musela být už v děvět doma tak jsme tam zůstali jen dvě.Už bylo pozdě večer a my nevěděli co dělat.Z nudy jsme začali dělat hvězdy,stojky a jiné blbiny.Cestou jsme potkali pár opilých spolužáků jako minulej rok.Někteří prej i zvraceli.. říkal jeden nejmenovanej zdroj ;DD.Což je samozřejmě škoda připravit se o takovou podívanou :DD.Okolo dvanáctý jsme šli k nám domů.Nejdřív jsme si chtěli pustit nějakej film,ale pak jsme si to rozmysleli.Prostě se nám nic nechtělo ;D.Spát,jíst,koukat na film.. prostě nic! Nejvíc mě naštvalo že jsem prošvihla pálení čarodějnic.Letos se pálila hrozně brzo.Ještě za světla.Nespíš kvůli tomu že u nás byla televize nova.Ano,možná jste mě viděli v televizi .DD nebo spíš ne,ale můj domov.. moji malou vesničku jste mohli vidět v televizních novinách ;DD.Nevim proč ale ráno jsem se cítila opilá.Nejspíš z nedostatku spánku.Vstávala jsem v deset aby A. neujel vlak když už ji ujel autobus.A dnešek jsem si užila sledováním seriálu jak jsem poznal vaši matku a jiných filmů.Konec článku nevim co bych ještě psala pa.

JUSTIN TIMBERLAKE

1. května 2010 v 18:08 Youtube.
Carry out