Duben 2010

HAPPY HIPO

21. dubna 2010 v 19:30 My life
Čau už jsem dlouho nepsala.Tak jsem si konečně udělala čas;-) Začnu víkendem.Nic se nedělo.Byla jsem totiž u babičky.V pondělí klasická nuda.O přírodovědných praktikách jsme mikroskopovali.A jak jsem čekala,nic jsem tam neviděla.Mno,ale o tom jsem psát nechtěla.V úterý jsme měli inspekci na dějepis.Ředitel s inspektorkou si sedli do poslední lavice a čekali co se bude dít.Nejdřív byl pan učitel J. nervózní.A měl spocené čelo (se mu nedivim) ale pak se hezky rozjel a byla to ta typická dobrá hodina.Všechno proběhlo dobře a dokonce nás i učitel pochválil že jsme se chovali vzorně.Jediné co bylo vytknuto bylo to,že byl nečitelný nadpis,který napsal na tabuli.Jenže to vytknul ředitel a né ta ispekce ;DD.Mg ten náš ředitel je fakt kokot.Ještě ten den (úterý) jsme měli inspekci i na ruštinu což byl trošku problém,protože doted neumim asbuku a to se ruštinu učim už dva roky ;D LOl předtím jsme měli odpoledku.A samozřejmě,že jak jinak než  já P. a A. jsme přišli asi o minutku pozdě.Vešla jsem do třídy a hledala inspektora.Nejdřív jsem se koukla do poslední lavice kde byla i munule.Ale nikdo tam nebyl.Očima jsem přejížděla lavice,ale neviděla jsem nikoho.Vduchu jsem si oddychla a sedla si.Pak se na mě otočil L. a spustil: Zrovna když je tady ispekce tak přijdeš pozdě.Pak jsem zaostřila na třetí lavici u okna.A ano ! byl tam! ;DD.Byl to jeden s těch nejméně sympatických inspektorů.Takovej vysokej,dcl hubenej a s pleškou na hlavě ;DD.Takový to sexy kolečko na hlavě,znáte ne !? :DD.Pořád si tam něco zapisoval a já stoho byla nervózní.Nezávidim učitelům,ale někteří si to zaslouží :DD.Pak také obcházel třídu a koukal co děláme.Měli jsme totiž zadanou práci.Psát něco už nevim co :D.Jenže já neumim tu asbuku tak jsem si tam jenom kreslila takový blbůstky a kašlala na to.Když jsem si všimla že obchází.Tak jsem cosi opsala od A. ,ale psala to jak se to vyslovuje né asbukou což byl trapas.On se ke mě naklonil a čuměl mi do toho papíru a zárověn mi funěl do ucha.Fakt jsem měla chut se otočit a vlepit mu facku.On se ke mě úplně přilepil ! :DD.Pak tam dokonce i Pepovi radil :DD.On vůbec nevěděl co stim.
sarullinka.blog.cz
A ted už co se dělo dneska.Ráno k nám hned první hodinu přišla Z. a řekla že ted budeme mít přednášku.Tak jsme se tam vydali.Tam nám oznámili že to máme až v devět hodin.Tak jsem se šli kouknout do galerie hned vedle.. na fotky.Během pěti minut jsem je měla všechny prohlídnutý.Byly to fotky s marihuanou nebo s iněkční stříkačkou a podobně.Prostě se ty fotky týkaly drog.Což navazovalo na tu přednášku v devět.Asi půl hodiny nic nedělání v galerii jsme se konešně vydali na tu přednášku.Hned když jsme přišli nás ten polda sprdnul,že jsme nepozdravili.Pak tam něco žvatlal ale dcl mě zaujmul.Nevim proč ale jo :D.Přednáška se trochu protáhla a Z. volal ředitel at jdem do školy,protože máme mít češtinu na kterou má přijít inspekce.Byla jsem stoho dcl zklamaná.Zrovna mě to začalo bavit.Čeština byla zajímavá,taková přetvářka :DD.Nikdy učitelku neposloucháme ale tentokrát jsme byli sticha.Doufám že byla inspektorka spokojená.O zemáku jsme skončili o deset minut dřív.Tak jsme se jentak poflakovali na chodbě a dělali rámus.A najednou kolem nás prošel ten inspektor :DD.A z chodby vidíme zastupkyni jak se k nám valí celá rudá ze schodů :DD.A prej : bacha zástupkyně! tak jsme všichni letěli do třídy sundali židle a sedli si.Prostě jakože nic :DD.Samozřejmě že jsme si slízli přednášku jak jsme hrozní :DD.A pak hurá na oběd ! :DD.Vposlední době jsem začala koukat na seriál ,,Jak jsem poznal vaši matku" Hej ale to je mazec seriál.Doporučuji.A ještě ktomu nadpisu.. happy hipo..tak jistá osoba nazvala zástupkyni a já stoho chytla výtlem :DDD.Neřešte.
Ted už jen .. ČAUU

Blaxi Girls-If you feel my love

20. dubna 2010 v 17:06 Youtube.

Nemam chut psát,ale tuhle písničku sem musim dát.
Mno řekněte neni dokonalá !? :DD;)

INSPEKCE

16. dubna 2010 v 15:56 My life
Jak začít.Nějak se mi nechtělo vposlední době psát.Co na to říct !? zvykejte si ;DD.Neni ani o čem psát.A já nechci psát jen takový bláboly což je vlastně stejně skoro každej článek ;D.Takže to je fuk..Do školy jsem šla až ve středu.O víkendi se mi udělalo blbě a zvracela jsem (litujte mě ;D).Ale rychle to přeslo a už v úterý jsem se jen tak flákala doma a byla na pc.Ale ve středu už jsem musela do školy,vlastně ani nemusela ale chtěla jsem (ano,možná jsem blázen) ale já se doma příšerně nudila a ve středu je ve škole hrozně vpohodě den.Tak jsem šla.Ráno jsem si to samozřejmě hned rozmyslela a už se mi nechtělo.Ale to jen kvůli tomu vstávání.Kdyby školu posunuli o dvě hodky pozdějc tak bych se tam možná i těšila ;DD. (přehánim).Také se nám stýskalo po panu učiteli S. když máme zeměpis snim,nic neděláme (až na bordel) a povídáme si.Měli jsme supla a hned jsme si měli dělat výpisky.Tss co to je !? člověk se má radovat že má supla a že se nebudem učit a ono je to naopak ;DD.  Samozřejmě že nikdo neměl učebnici.Taky proč když ji nepoužíváme ;) Jenže v každý třídě je jeden imbecil (šprt) který tu učebnici má.Tak nám stoho pan učitel nadiktoval výpisky.Ve čtvrtek nám opět odpadla odpoledka ;) juhů.Pan učitel F. mi konečně začíná být sympatický :DD.V pátek nás překvapila naše učitelka na matiku a přišla do školy.Přesto že měla přijít až v pondělí (byla nemocná).Tak jsme si zase vyslechli přednášku o inspekci.Už v pondělí má přijít ! Jsem zvědavá jak to bude probíhat.Ještě musim zrekonstruovat svůj sešit.Kdyby ho chtěla vidět inspekce.Dneska jsem měla mít referát s A. na chemii.Jó měli jsme ho,ale já ho neumím.A boužel pani učitelka P. to po nás chce říkat nazpamět.Tak jsme to odložili na příště.Doufám že jsem neudělala chybu,protože bych to

nechtěla řikat před tou inspekcí.Asi konec nemám o čem psát.Užijte si víkend

čau

ZELENÁ MÍLE

12. dubna 2010 v 14:09
Na začátku příběhu se potkáme se starým mužem Paulem Edgecombem (Dabbs Greer). Žije v domově
s pečovatelskou službou a právě se dojatě dívá na starý film
s Fredem Astairem. Snad až příliš dojatě, protože jedna ze sester ho musí zkontrolovat, když slyší všechny ty vzlyky. Paul je tak naměkko, že jí začne vypravovat svůj příběh starý 60 let, který ještě nikomu nevypravoval. Kolem roku 1935 v Louisianě, mladý Paul (teď už Tom Hanks) 
pracuje jako dozorce ve vězení pro těžké zločince, kteří jsou odsud posíláni na smrt. Paul není jen "zaměstnancem", ale bystrým pozorovatelem, který citlivě vnímá rázovité postavy těžkých zločinců i jejich osudy. Setkává se například s s černým obrem Johnem, který má ruce jako lopaty a je obviněn z vraždy dvou dětí.Nemůže
uvěřit, že člověk, který se bojí spát potmě by byl schopen tak hrůzného činu. Je tu také hluboce věřící Arlen, a bláznivý psychopat zvaný Divoký Bill, ale je tu také ta hrůzostrašná chodba, natřená na zeleno, které všichni říkají "Zelená míle", je to cesta, na konci které čeká smrt, pokud se nestane zázrak.

Podle předlohy Stephena Kinga. Uchh VEDRO !

8. dubna 2010 v 16:17 My life

Nic se neděje,stále žiju.Nebo spíš přežívám !? Je mi vedro.Achh bože už jsou tady ty hnusná,ukrutná vedra.Ráno musim jít v bundě protože by mi byla zima a odpoledne když jdu ze školy taham bundu v ruce.Bezva.Dneska mi naštěstí odpadla anglická konverzace.Uf.Takže jsem měla pouhých šest hodin.V úterý jsme psali písemku z dějáku.Takže jsem jako vždy se chystala si dát sešit do lavice.Jenže jak jsem se dozvěděla z 9.B ,,který psali písemku před námi" řekli nám že všechny sešity na písemku vybíral a rozdal je až po písemce - že by mu došlo že to všichni vždycky opisují !? :DD.Takže jsem hned s A. běžela do béčka vypůjčit si sešit :D.Samozřejmě že jsem to celé opsala ze sešitu.Jenže jak jsem ho měla vypůjčený,vůbec jsem se v něm neviznala a psala tam bláboly.Měla jsem to napřeskáčku a to nejdůležitější jsem tam stejně nenapsala :DD.A ikdyby.. říkala jsem si že mu to bude jasný že jsem to opsala.Už druhý den to měl opravený.Měla jsem stoho depku.A říkala jsem si že se mě na něco stoho určitě zeptá a já nebudu vědět nic.Pak jsem jen slyšela Šárka za jedna.Opravdu řekl moje jméno!? ptala jsem se A. A ano! Čte vůbec ty písemky !?:D mam pocit že ne.Sice jsem popsala obě strany papíru ale byli tam samý sračky.
sarullinka.blog.cz
Ještě jsem zapoměla na úterý.Před prázdninami jsme psali písemku z matiky.Když jsem si přečetla první cvičení.Jásala jsem.Věděla jsem jak na to.A hned jsem se do toho pustila.Říkala jsem si jak je to lehký.Pak jsem přešla na další cvičení a čuměla na to jak vyvoraná myš.Jó matně si vzpomínám že jsme něco takového s učitelkou počítaly ale jak to vypočítat !? vůbec netuším.Tak jsem šla dál a dál.A pořád nic co bych uměla :DD.Tak jsem tam něco napsala něco typla.A vzorečky jsem měla napsaný na lavici.V poho.V úterý nám tedy rozdávala známky.Učitelka přišla s né moc natšeným výrazem.A tichým,nepříjemným hlasem řekla: dopadlo to katastrofálně.V duchu jsem si řikala to bude čtyřka:/ Byli pouhé dvě jedničky a pět dvojek.Zbytek trojky,čtyřky,pětky.A vualá dostala jsem trojku.Což je pro mnohé zvás nic moc.Ale pro mě je to prostě dobrý :DD.Taky si u nás pani učitelka Z. trochu postěžovala.Za čtrnáct dní k nám má přijet inspekce.A učitelé jsou stoho trochu vynervovaný zvlášt Z. kvůli ní si ted spoustu lidí zakládá nový sešit protože i na to bude inspekce koukat.Přemýšlela jsem že bych se na ten tejden hodila marod.Jenže to mi nejspíš u mámy neprojde.V pátek nejspíš pojedu na brusle s P. a možná i s A. (pokud ji převědčim že se na tom nezabije :DD) už se na to těším.Mám stoho depku že jsem tak dlouho nebyla na bruslích.Naposledy v neděli :D.Nějak mě to chytlo.Což je divné,protože já na sporty nikdy nebyla.Možná jako malá.To jsem byla ještě blbá :DD.Stejně si myslim že to neni jako dřív.Dřív jsem  si s holkama rozuměla líp.Ted má každá jiný zajmy. P. neřeší nic jiného než kluky :D a A. řeší pořád školu. A já !? já neřešim nic :D já se snažim ted na nic nemyslet.Jinak bych se asi zbláznila.Když myslím na co nemam myslet je mi zle.Říkala jsem vám že na školu kterou jsem chtěla mě nevzali !? :/ snad v druhym kole.Ale stejně si myslím že moc velká šance že mě vemou neni.Nezávidim těm co budou nějak ke konci dubna psát zkoušky.Asi bych ten stres nezvládla.Mimochodem držim palce at to zvládneš :D (vzkaz pro ni.Stejně si to nespíš nepřečteš,protože si skončila s blogem,ale stejně jsem to sem chtěla napsat :D) jdu se asi ted kouknout na matiku.Zítra zase píšem.Pa ♥ PS: na tuhle písničku jsem narazila na jednom blogu (nevim už jakym:/) a děsně se mi líbí co vám !? ;-)

BRUSLENÍ,BRUSLENÍ A JEŠTĚ JEDNOU BRUSLENÍ^^

4. dubna 2010 v 18:24 My life

Čágo belo.Sedim tu jako pecka,čumim do blba (na blba:D),poslouchám písničku hallejuah a přemýšlim jak začít.Celý prázdniny jsem prolítala venku a jsem za to ráda.Jak jsem čekala A. mi ve čtvrtek volala že nemá čas.Což mě nepřekvapilo protože mi tohle dělá často že to ještě ten den odvolá.Tak mě zachránila moje milovaná K. a jeli jsme na brusle.Stoho jsem také měla docela depku :D celý rok jsem na nich nestála a navíc ještě neumim brzdit :DD.Ale jízda se zdařila a já to přežila :DD a bavilo mě to tak že jsme chtěli jít i v pátek.Jenže v pátek s námi šla i B. a ta neměla brusle tak jsme šli pěšky a povídali si.Vzpomínali jsme na starý časy a pomlouvali :DD.Pak jsme se hádali jako malý o houpačku :DD.Achh po dlouhé době jsem se cítila zase jako malej parchant :D což bylo příjemné :D.Neřešit samé problémy  ale jen tak se bavit ;-) Pak jsme koukali na kluky co měli zrovna trénik a řešili kdo je kdo.Já a K. : to je J. a B. říká : nene to neni on.Tak  na něj zařvi jménem a jeslti to bude on tak se otočí.Ok.. tak K. na něj zařvala jenže já a B. jsme se skrčili protože jsme nechtěli aby nás viděl.A K. na nás takový : tak co otočil se !? a my jsme se začali hrozně tlemit.Samozřejmě že jsme nevěděli jestli se otočil když jsme se skrčili :DD.Omg ted to zní hrozně blbě ale v tu chvíli to bylo vážně vtipný :DD.Jó tak to byl pátek:-) v sobotu jsem šla na brusle taky s K. ale vyjímečně i s P. (což je fakt pecka,protože si na nás udělala vyjímečně čas,v poslední době na nás hodně kašle) Také jsem se vyjímečně vykašlala na A. což bylo divné.Mam pocit jako kdybych se jí pořád podřizovala.Domluvili jsme se ve čtvrtek a ona to odřekne a přehodí to na sobotu.(A tak je to furt).Taky jsem se na ní tak trochu vyprdla.A navíc nemam prachy tak jsem šla rači na brusle;-) zachvíli dávaj simpsonovi tak se na ně chystám koukat.Asi se sváma rozloučím :D pa

PS: Ježiš on už je duben !? :D
sarullinka.blog.cz